Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i jeszcze szfabinki powiesili dzisiaj odwrotnie naszą narodową flage czerwonym do góry :evil: :evil:

i pod nią był napis Rober Kubica. Nic tylko pojechać i przypier...lić ze łba

Opublikowano

Wydaje mi się, że Oni zamiast jeździc i polepszac samochody,cały czas gadają z gazetami i udzielają wywiadów. Reklama jest, bo nie ważne jak byle by się o nich rozmawiało. Robert ma poparcie Allianza, więc jakby odszedł to z BMW uciekłby dobry sponsor. Ja uważam, że powinien zostac chocby nie wiem co. Nigdzie indziej tak nie rozwijają samochodu jak w BMW.

Jeżeli naprawdę będzie padało, to znów taktyka będzie miała ogromne znaczenie. Na razie 50/50.

Opublikowano
  • Autor

Po kwalifikacjach P4 - ciekawie się zapowiada jutrzejszy wyścig...

Opublikowano

Brawo Robert!

4 miejsce po kwalifikacjach i druga linia :>

Opublikowano

Z pewnością będzie ciekawie. Gratulacje dla Roberta za wywalczenie 4 miejsca w kwalifikacja.

Mam równiez nadzieję że FIamilton dojedzie poza pudłem ;>

http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-jestem-najlepszy,wid,10404636,wiadomosc.html m.in. za takie teksty gościa nie trawię :sick3:

Opublikowano

Mam równiez nadzieję że FIamilton dojedzie poza pudłem ;>

http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-jestem-najlepszy,wid,10404636,wiadomosc.html m.in. za takie teksty gościa nie trawię :sick3:

Dla odmiany wypowiedź Roberta

"- Ja myślę w ten sposób: gdybym ściął szykanę lub wyjechał poza tor, a tam byłby mur - zakończyłbym wyścig. Dlatego cieszyłbym się, że mogę dalej jechać. "

zaciagniete z http://www.sport.pl/moto/1,64997,5685949,Kubica_o_walce_o_mistrzostwo__Czasami_mysle__ze_jestem.html

Opublikowano

na starcie jak FIAmilton nie lyknie Massy to bedzie jechal spokojnie, albo nie pojedzie wcale. dla piekna sportu zycze mu pelnych 60 kolek :sarcastic:

Opublikowano

WIDZĘ DZIŚ ROBERTA NA PODIUM :good:

A HAMILTON POPEŁNI JAKIŚ BŁĄD I NIE WYTRZYMA PRESJI :polew:

Opublikowano

WIDZĘ DZIŚ ROBERTA NA PODIUM :good:

A HAMILTON POPEŁNI JAKIŚ BŁĄD I NIE WYTRZYMA PRESJI :polew:

I oto chodzi :polew:

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

oczywiscie chcialbym, zeby to Kubica byl dzis pierwszy ale wygra ferrari, to tez fajnie. Masse tez lubie i mu kibicuje ale cos mi sie widzi ze Kimmi co lubi nocne zycie dzis pokaze ze to jego m(n)ocna strona :>

Opublikowano

Ok zaraz ruszają :)

GO GO GO Robert :evil:

Opublikowano
  • Autor

Chyba żadne z przewidywań się nie sprawdziły...

Massa poza 8, Kubica też, a Raikonnen świetnie wypadł ;)

Opublikowano

Szkoda Roberta ale nie jest temu w zaden sposób winny.

Brawo Alonzo, należy mu się to zwycięsteo po wczorajszym pechu w kwalifikacjach.

Szkoda tylko ze Hamilton jako jedyny z czołówki zdobył punkty i odjechał na 7 punktów Massie :thumbdown:

Opublikowano

Brawo Alonzo, należy mu się to zwycięsteo po wczorajszym pechu w kwalifikacjach.

ładnie się zapisał w historii :good: bo wygrał z 15 pozycji i pierwszy wyścig przy sztucznym świetle :wink4:

Opublikowano

TAKIE SA WŁAŚNIE WYŚCIGI ULICZNE NIGDY NIC NIE WIADOMO

PECH ROBERTA :wallbash: A GRATULACJE DLA ALONSO :good:

Opublikowano
:wallbash:
Opublikowano

co z taktyka :wallbash: mogl wygrac gdyby zjechal od razu, a tu zonk :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.