Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze szfabinki powiesili dzisiaj odwrotnie naszą narodową flage czerwonym do góry :evil: :evil:

i pod nią był napis Rober Kubica. Nic tylko pojechać i przypier...lić ze łba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Oni zamiast jeździc i polepszac samochody,cały czas gadają z gazetami i udzielają wywiadów. Reklama jest, bo nie ważne jak byle by się o nich rozmawiało. Robert ma poparcie Allianza, więc jakby odszedł to z BMW uciekłby dobry sponsor. Ja uważam, że powinien zostac chocby nie wiem co. Nigdzie indziej tak nie rozwijają samochodu jak w BMW.

Jeżeli naprawdę będzie padało, to znów taktyka będzie miała ogromne znaczenie. Na razie 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będzie ciekawie. Gratulacje dla Roberta za wywalczenie 4 miejsca w kwalifikacja.

Mam równiez nadzieję że FIamilton dojedzie poza pudłem ;>

http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-jestem-najlepszy,wid,10404636,wiadomosc.html m.in. za takie teksty gościa nie trawię :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam równiez nadzieję że FIamilton dojedzie poza pudłem ;>

http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-jestem-najlepszy,wid,10404636,wiadomosc.html m.in. za takie teksty gościa nie trawię :sick3:

Dla odmiany wypowiedź Roberta

"- Ja myślę w ten sposób: gdybym ściął szykanę lub wyjechał poza tor, a tam byłby mur - zakończyłbym wyścig. Dlatego cieszyłbym się, że mogę dalej jechać. "

zaciagniete z http://www.sport.pl/moto/1,64997,5685949,Kubica_o_walce_o_mistrzostwo__Czasami_mysle__ze_jestem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZĘ DZIŚ ROBERTA NA PODIUM :good:

A HAMILTON POPEŁNI JAKIŚ BŁĄD I NIE WYTRZYMA PRESJI :polew:

I oto chodzi :polew:

:evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadne z przewidywań się nie sprawdziły...

Massa poza 8, Kubica też, a Raikonnen świetnie wypadł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Roberta ale nie jest temu w zaden sposób winny.

Brawo Alonzo, należy mu się to zwycięsteo po wczorajszym pechu w kwalifikacjach.

Szkoda tylko ze Hamilton jako jedyny z czołówki zdobył punkty i odjechał na 7 punktów Massie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Alonzo, należy mu się to zwycięsteo po wczorajszym pechu w kwalifikacjach.

ładnie się zapisał w historii :good: bo wygrał z 15 pozycji i pierwszy wyścig przy sztucznym świetle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...