Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ok rozumiem... ja od dwoch lat latam na 150 zdechlych klaczach najpierw w b5 w 2.6 teraz w c5 w 1.8T wiec nie wiem jakie jest przyspieszenie w 1.6 :kwasny:

czułbyś się conajmniej jakby Ci dwa gary nie paliły:decayed: kolega ma 1,8T niebo, a ziemia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wlasnie mysle ze 1.6 to jak by dwa garki tylko... bo sluzbowo sie poruszam clio III z 1.2 lpg 75km i normalnie zasnac idzie

ALe duzy respekt kolego za to ze prezentuje sie pieknie :)

a przeszczepic sie cos da zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób swap na 1.8T i możesz śmigać do usranej śmierci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he sory za kolejne OT ale apetyt rosnie w miare jedzenia...

ja tam sie na 2.7bit czaje bo c5 w avancie i Q to ciezka locha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób swap na 1.8T i możesz śmigać do usranej śmierci :grin:

we wrzesniu targam angola:decayed:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

He he sory za kolejne OT ale apetyt rosnie w miare jedzenia...

ja tam sie na 2.7bit czaje bo c5 w avancie i Q to ciezka locha

podwójna turbina, podwójny problem:decayed:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Kurcze wyglada fajnie maszyna... ale 1.6 na 19? toz to ma ze 20s do paki :decayed:

mialem u siebie w c5 identyczne 19 ale szybciej jezdzic sie nie dalo :facepalm: a na zwyklym zawiasie smigam

ale ja cenie wyzej komfort nad wyglad...

podziwiam samozaparcie :kox:

no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink:

Który wynosi..?

170:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[podwójna turbina, podwójny problem:decayed:

wez pod uwage ze jedna turbawka w 2.7 dmucha na 3 cylindry i ma generalnie 1.35l do obslugi :decayed:

170 :kwasny: ja na 4 mialem we wtorek 185 i sie prosta skonczyla :/ ale to odme testowalem po wymianie :kox:

a jezdze na 225x45x17 i dystansach 20mm tyl i 15mm przod wiec tez szeroko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170:decayed:

160 mam na 4 biegu :decayed:

to nic nie zmienia, bo żeby przyspieszyć na piątym biegu o 30km potrzebujesz pasa startowego:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170:decayed:

160 mam na 4 biegu :decayed:

To ja się nawet nie wypowiadam, żeby wam szkoda nie było :polew::polew:

Żarty, żartami, ale wydaje mi się, że jak większa felga to więcej pójdzie tylko po prostu się wolniej buja. Bynajmniej tak jest w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ci podskoczyło spalanie po wejsciu na opony 235?

nie wiem, pali mi 9 - 11 L, zależy od humoru:decayed:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

170:decayed:

160 mam na 4 biegu :decayed:

To ja się nawet nie wypowiadam, żeby wam szkoda nie było :polew::polew:

Żarty, żartami, ale wydaje mi się, że jak większa felga to więcej pójdzie tylko po prostu się wolniej buja. Bynajmniej tak jest w moim przypadku.

tak jest, tylko jak już wspomniałem potrzebuje autostrady :decayed:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

moc kalkulatora:grin:

imag0480y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo ze nie latalem na takich butach :decayed::grin:

audi_tyl_norm.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo ze nie latalem na takich butach :decayed::grin:

http://s8.postimage.org/pkycjpu6p/audi_tyl_norm.jpg

<br /><br />

ale koza:banan: bynajmniej miałeś dekle audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koza ma byc :decayed: zapraszam na moje gorskie zakrety zwlaszcza w zimie ( na zime mam 16 w alu :decayed:)

i wyprzedzam gwinty na hopkach, przejazdach kolejowych i innych takich :kox:

przejedziesz przez hopke 50km/h? :polew:

nie mowiac juz ze na ryby nad jezioro spokojnie wjezdzam...

jedni maja wyglad inni wygode :naughty:

zreszta teraz jezdze na 17 i lepiej wypelniaja na dystansach nadkola... dla mnie 19 na 35 to by plomb sie pozbyc z zebow :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koza ma byc :decayed: zapraszam na moje gorskie zakrety zwlaszcza w zimie ( na zime mam 16 w alu :decayed:)

i wyprzedzam gwinty na hopkach, przejazdach kolejowych i innych takich :kox:

przejedziesz przez hopke 50km/h? :polew:

nie mowiac juz ze na ryby nad jezioro spokojnie wjezdzam...

jedni maja wyglad inni wygode :naughty:

zreszta teraz jezdze na 17 i lepiej wypelniaja na dystansach nadkola... dla mnie 19 na 35 to by plomb sie pozbyc z zebow :facepalm:

hahaha, z takim teren mogłeś kupić patrola, albo allroada:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jazda na 17" już była uciążliwa, a zobaczymy co będzie teraz na 18" :decayed: A drogi u mnie są naprawdę dobre :naughty: Jedynie do dziewczyny muszę jeździć zamkniętą drogą i tam jest jakaś rzeźnia :doh: Co najgorsze to właśnie tą trasę pokonuję najczęściej. Przez 2km jadę 5-10km/h :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jazda na 17" już była uciążliwa, a zobaczymy co będzie teraz na 18" :decayed: A drogi u mnie są naprawdę dobre :naughty: Jedynie do dziewczyny muszę jeździć zamkniętą drogą i tam jest jakaś rzeźnia :doh: Co najgorsze to właśnie tą trasę pokonuję najczęściej. Przez 2km jadę 5-10km/h :facepalm:

jedna recepta, zmien dziewczyne:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jazda na 17" już była uciążliwa, a zobaczymy co będzie teraz na 18" :decayed: A drogi u mnie są naprawdę dobre :naughty: Jedynie do dziewczyny muszę jeździć zamkniętą drogą i tam jest jakaś rzeźnia :doh: Co najgorsze to właśnie tą trasę pokonuję najczęściej. Przez 2km jadę 5-10km/h :facepalm:

jedna recepta, zmien dziewczyne:polew:

Nie sądzę :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma unwersalnego ustawienia wg mnie by nie bylo kozy, bylo ladnie i jednoczesnie komfortowo...

Gwint fajny ladnie to wyglada ale wejdziesz szybciej w ostry zakret gdzie sa nierownosci i czujesz kazda w malym palcu :decayed:

A zwykla koza to niweluje ale wyglada jak koza:facepalm:

Preferuje drugie ustawienie bo 12 letnie auto nie nalezy juz do szczytu mody, za to jest wygodne i przy szybkie jezdzie nie musze sie o plomby w zebach martwic tym bardziej o felgi czy flaki na 35... a wiedomo kazdemu ze czym profil mniejszy tym latwiej rozwalic...

GUSTA ROZNE- jedni wola blondynki drudzy brunetki a jezsze inni rude :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma unwersalnego ustawienia wg mnie by nie bylo kozy, bylo ladnie i jednoczesnie komfortowo...

Gwint fajny ladnie to wyglada ale wejdziesz szybciej w ostry zakret gdzie sa nierownosci i czujesz kazda w malym palcu :decayed:

A zwykla koza to niweluje ale wyglada jak koza:facepalm:

Preferuje drugie ustawienie bo 12 letnie auto nie nalezy juz do szczytu mody, za to jest wygodne i przy szybkie jezdzie nie musze sie o plomby w zebach martwic tym bardziej o felgi czy flaki na 35... a wiedomo kazdemu ze czym profil mniejszy tym latwiej rozwalic...

GUSTA ROZNE- jedni wola blondynki drudzy brunetki a jezsze inni rude :grin:

mądrze prawisz, pewnie gdybym jeździł częściej w jakieś trasy to bym śmigał również na kozie, zostawmy to tak jak jest :decayed:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

wczoraj wjechały kubły w skórze, boczki pod 4xel, bose, telefon:decayed:

imag0491t.th.jpg imag0489r.th.jpg imag0488k.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...