Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czorny, autko widzę wypieszczone i śliczne ale poważnie sie zastanów nad zmianą silnika.. Żere to jak smok, a zero frajdy z jazdy. Ja męczyłem się dwa lata z 1.6 AHL i teraz po przesiadce na 1.9 Tdi AJM nieprędko do benzyny wsiąde :decayed: a ekonomia i przyspieszenie bez porównania:wink:

aaa i co Ci powiem to mały vmax masz strasznie:kwasny:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak, wiem, to boli, we wrzesniu wjeżdza 18T:decayed:

Opublikowano

Jedziesz z tematem ładnie :D kubełek w skórze <3 zmieniaj kiere i będzie już fajnie :)

Opublikowano

to teraz dodatkowe Kg to z 22s do paczki:wink:

jak na ten rok i silnik grauluje walki i rezania:wink:

Opublikowano

Oddaj skórę :smutas:

Opublikowano

fajne to Twoje sreberko :thumbup1: jeszcze jak 1.8T wjedzie pod maske i jakiegos wirusa mu zapodasz to już bedzie całkowicie po Bożemu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jedziesz z tematem ładnie :D kubełek w skórze <3 zmieniaj kiere i będzie już fajnie :)

na kiere też przyjdzie czas jutro rezam fisa, przejściówka jest, manetka jest, licznik jest, trzeba jeszcze podłączyć lampki w boczkach i podpiąć kubły w prąd:wink:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

to teraz dodatkowe Kg to z 22s do paczki:wink:

jak na ten rok i silnik grauluje walki i rezania:wink:

nie pocieszasz mnie, ale dziękuje za uznanie:decayed:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Oddaj skórę :smutas:

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

fajne to Twoje sreberko :thumbup1: jeszcze jak 1.8T wjedzie pod maske i jakiegos wirusa mu zapodasz to już bedzie całkowicie po Bożemu :decayed:

naprawdę jest cięzko przy załączonej klimie:grin: dlatego zacieram rączki:kox:

Opublikowano

Dobry wybór z tymi fotelami :naughty:

Opublikowano

Dużo jest roboty żeby podłączyć elektryczną skórę, skoro się wcześniej nie miało elek? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dużo jest roboty żeby podłączyć elektryczną skórę, skoro się wcześniej nie miało elek? :wink:

tylko 12+, masa, jeszcze nie wiem gdzie podpiąć, bo nie chce wystrzelić sobie poduch:decayed:

Opublikowano

Plus i minus wystarczy ;)

Opublikowano

Wkurza mnie to, że co ja sobie nie wymyślę, żeby zamontować u siebie, to wchodzę do Ciebie w temat i Ty to właśnie montujesz :decayed:

Opublikowano
Wkurza mnie to, że co ja sobie nie wymyślę, żeby zamontować u siebie, to wchodzę do Ciebie w temat i Ty to właśnie montujesz :decayed:

Za pół roku wrzuci Recaro... Idzie w moje ślady, bo też najpierw miałem takie skóry przed recaro :decayed:

Opublikowano

A poka Panie Recaro :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wkurza mnie to, że co ja sobie nie wymyślę, żeby zamontować u siebie, to wchodzę do Ciebie w temat i Ty to właśnie montujesz :decayed:

Za pół roku wrzuci Recaro... Idzie w moje ślady, bo też najpierw miałem takie skóry przed recaro :decayed:

naprawdę musze przyznać, że są wygodne, muszę do Ciebie podskoczyć i posiedzieć w recaro to pewnie zachoruje:wink:

Opublikowano
A poka Panie Recaro :decayed:

Moje są ponizej, a czorny będzie miał całe w skórze lub z szarą alkantarą ;p

dsc4747c.jpg

dsc4701p.jpg

Opublikowano
  • Autor
A poka Panie Recaro :decayed:

Moje są ponizej, a czorny będzie miał całe w skórze lub z szarą alkantarą ;p

http://img215.imageshack.us/img215/9639/dsc4747c.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/7499/dsc4701p.jpg

biorę twoje :decayed:

Opublikowano

Niebieskich nie chcę :decayed: Only czarne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jakbyś dostał i tak byś przygarnął, nie pier**l:decayed:

Opublikowano
jakbyś dostał i tak byś przygarnął, nie pier**l:decayed:

Ja wszystko przygarnę :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.