Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Tak dla przypomnienia fotka, co możesz łatwo osiągnąć nabywając u mnie za***isty rarytas, jakim jest klapa uesej :decayed:

dsc0167use.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ah te lampy :D klapę chętnie bym przygarnął ale malowanie :\ w kolorze brać i nie zastanawiać się i tak do wymiany :D a przy okazji rarytas wpadnie :D

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Tak dla przypomnienia fotka, co możesz łatwo osiągnąć nabywając u mnie za***isty rarytas, jakim jest klapa uesej :decayed:

http://img407.imageshack.us/img407/831/dsc0167use.jpg

medik, dzisaj był rzecoznawca, orzekł wymianę, zobacze na jaką kwote, cały czas myślę o klapie i o Tobie pamiętam w szczególności, że podejdzie LY7M:decayed:

tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa?:naughty:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

ah te lampy :D klapę chętnie bym przygarnął ale malowanie :\ w kolorze brać i nie zastanawiać się i tak do wymiany :D a przy okazji rarytas wpadnie :D

tu sie nie zastanawia, tu sie czeka na pieniążki:decayed:

Opublikowano
Wiec dostane 50zl.mandatu odebranie dowodu jakies 50zl. i przeglad 99 (nie jestem pewny tak mi mowili) jak przyjdzie dzien to trudno sie powie a tak jezdze i dobrze mi z tym :naughty:

Taki przegląd to 20zł, odebranie dowodu nic nie kosztuje :)

Opublikowano
Wiec dostane 50zl.mandatu odebranie dowodu jakies 50zl. i przeglad 99 (nie jestem pewny tak mi mowili) jak przyjdzie dzien to trudno sie powie a tak jezdze i dobrze mi z tym :naughty:

Taki przegląd to 20zł, odebranie dowodu nic nie kosztuje :)

Fiu Fiu jeszcze lepiej :wink:

Opublikowano
:hi:

tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa?:naughty:

tak:decayed:

5.jpg

Opublikowano
  • Autor
:hi:

tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa?:naughty:

tak:decayed:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/5.jpg

:jerk::jerk::jerk:

trochę podobne auta nam się zrobią:decayed:

Opublikowano

Albo tak:

j6iq1w.jpg

Opublikowano
  • Autor

mieliście już jakieś problemy z niebieskimi?:decayed:

Opublikowano

Ja nie miałem, a zjeździłem kawałek Polski.

I zawsze w bagażniku miałem ori tablicę, jak coś to był USA oderwał i ori przykleił i po problemie.

Opublikowano

ile cie kosztował zestaw HID i jaki to jest? (link)

Opublikowano
  • Autor
Ja nie miałem, a zjeździłem kawałek Polski.

I zawsze w bagażniku miałem ori tablicę, jak coś to był USA oderwał i ori przykleił i po problemie.

będę pamietał, trzymaj dla mnie te klapę medik:decayed:

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

ile cie kosztował zestaw HID i jaki to jest? (link)

ja akurat kupiłem za groszę, u mnie w rejonie, ale na allegro kupisz za 150~

Opublikowano

A mógłbyś zarzucić linkiem do identycznego zestawu? :)

Opublikowano
  • Autor

tego jest pełno na alledrogo, tutaj masz jakiś przykładowy ZESTAW HID XENON H7 H1 H3 H4 KSENON KSENONY 35W (2467060687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

mały spocik w zg, z duffym:decayed:

scaled.php?server=528&filename=dsc0022vu.jpg&res=landing

Opublikowano

Tu ode mnie:

dsc0041mb.th.jpgdsc0036r.th.jpgdsc0030qm.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

imag0428w.jpg

:jerk:

---------- Post dopisany 23-07-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 21:23 ----------

miałem ciśnienie na zdjęcie spawarką w plenerze:decayed:

imag0002vh.jpg

Opublikowano

blizej ziemi go:kox:

Opublikowano
  • Autor
blizej ziemi go:kox:

tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać:wink::jerk:

Opublikowano
blizej ziemi go:kox:

tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać:wink::jerk:

no 19 już potrzebuje solidnej gleby:wink:

Opublikowano
  • Autor
blizej ziemi go:kox:

tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać:wink::jerk:

no 19 już potrzebuje solidnej gleby:wink:

dokładnie, przy -40 jest niezła koza, że aż wstyd:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.