Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko nie na czarno :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja się zastanawiam czy 215/50/17 nie będzie za szeroko jak na ten piekielny silnik a ty wyskakujesz z rozmiarem czołgowym :P Kozacko wygląda ;)

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
wstrzasu mozgu dostaniesz :polew::polew::polew:

:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Tylko nie na czarno :decayed:

zostać przy polerce?:wink:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

To ja się zastanawiam czy 215/50/17 nie będzie za szeroko jak na ten piekielny silnik a ty wyskakujesz z rozmiarem czołgowym :P Kozacko wygląda ;)

Pozdro

i tak nie zrobie z niego demona szybkości, więc te 10 zdechłych koni w te czy w te :decayed: może kiedy swap na 1.8T:whistling:

Opublikowano

Łooo Panie :slina:

BTW. To auto jeszcze ma siłę jechać? :jezyk:

Opublikowano

Elo ziomale pytanie na szybko jak ustawic gwint master sport,wlasnei zalozylem przod i ile odmierzyc od sufmiarki ?

Mam kola 18 opona 40

Dzieki i sorry ze w tym watku pytam :doh:

Opublikowano
  • Autor
Elo ziomale pytanie na szybko jak ustawic gwint master sport,wlasnei zalozylem przod i ile odmierzyc od sufmiarki ?

Mam kola 18 opona 40

Dzieki i sorry ze w tym watku pytam :doh:

30zł za pytanie w wątku hehehe:decayed:

zapytaj w battalionie, tam Ci szybciej udzielą odpowiedzi :wink:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Łooo Panie :slina:

BTW. To auto jeszcze ma siłę jechać? :jezyk:

taczka:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Łooo Panie :slina:

BTW. To auto jeszcze ma siłę jechać? :jezyk:

taczka:naughty::naughty:

Opublikowano
taczka:naughty::naughty:

Czego się nie robi dla ładnych felg :decayed:

Opublikowano

czorny masz rozmienic z 20 zł. :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

A jak wygląda sprawa z rzucaniem kierownicy na nierównościach? Pamiętam że w Maździe 323 po zmianie z 195/50/15 na 205/40/17 kierownica sama skręcała na każdym łączeniu asfaltu

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
taczka:naughty::naughty:

Czego się nie robi dla ładnych felg :decayed:

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 02:22 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ----------

czorny masz rozmienic z 20 zł. :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

gdybym miał 20zł to bym się budował :polew::decayed:

---------- Post dopisany at 02:23 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ----------

A jak wygląda sprawa z rzucaniem kierownicy na nierównościach? Pamiętam że w Maździe 323 po zmianie z 195/50/15 na 205/40/17 kierownica sama skręcała na każdym łączeniu asfaltu

Pozdro

odpowiem krótko i na temat: miota nim jak szatan:grin: czuć czuć nierówności, skończyło się kręcenie mydełka:facepalm:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

Opublikowano

No ci powiem... że 19'stka wygląda zacnie :kox::jerk: :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

No ci powiem... że 19'stka wygląda zacnie :kox::jerk: :jerk:

jeszcze lepiej się prowadzi niż wygląda:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : )

Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : )

Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało :decayed:

wybierasz się na VAG EVENT?:naughty:

Opublikowano
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : )

Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało :decayed:

wybierasz się na VAG EVENT?:naughty:

Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day :)

Opublikowano
  • Autor
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : )

Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało :decayed:

wybierasz się na VAG EVENT?:naughty:

Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day :)

rozumiem:decayed:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

mini sesja:kox:

img55542.th.jpg img55582.th.jpg img55712a.th.jpg

Opublikowano
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : )

Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało :decayed:

wybierasz się na VAG EVENT?:naughty:

Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day :)

nie wiem, czy i ja nie wybiorę się do Bojanowa z Kabanem :decayed:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Kuba, te nowe fotki nieco przesadzone ;p kiedys zrobię Ci lepsze jak dasz przymierzyć te 19" ;p

Opublikowano

jest koks :0 felga robi robotę, niebo a ziemia, pozazdrościć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.