Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym rezankiem mala zabawa ale efekty spoko

Glebe jak nic ... smialo wal -40 .. szwagier mowi ze plaby wypadaja ale chyba sie nie zna :polew:

hehehh, najpierw porządny felunek :kox:

Myśle też o ściemie lamp, mam dużo czarnych elementów w aucie, klamki listwy, gril,

kumpel mial przyecmnione spayem, znalazłem taki za 9 zl( mowi ze nie ma rożnicy w świeceniu, a efekt przedni :naughty:

efekt był taki:

xyFgM.jpg

a SZPRAJ taki:

http://allegro.pl/spray-przyciemniajacy-profes-tint-kolory-400ml-i2060621310.html

:kox: :kox:

Na Twoim miejscu kupiłbym termokurczliwą folię do przyciemniania lamp, lub nawet do szyb o małym przyciemnieniu i tak spróbował :) Sie nie uda, nie spodoba Tobie lub policjantom to odklejasz i masz ładne lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym rezankiem mala zabawa ale efekty spoko

Glebe jak nic ... smialo wal -40 .. szwagier mowi ze plaby wypadaja ale chyba sie nie zna :polew:

hehehh, najpierw porządny felunek :kox:,

Myśle też o ściemie lamp, mam dużo czarnych elementów w aucie, klamki listwy, gril,

kumpel mial przyecmnione spayem, znalazłem taki za 9 zl( mowi ze nie ma rożnicy w świeceniu, a efekt przedni :naughty:

efekt był taki:

xyFgM.jpg

a SZPRAJ taki:

http://allegro.pl/spray-przyciemniajacy-profes-tint-kolory-400ml-i2060621310.html

:kox: :kox:

efekt lamp ładny, ale ta B6 :thumbdown:, masakra jakaś :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy w B6 miałem folią a nie sprayem czorny;) po pół roku problem był z odklejeniem gdyż zgrzała się trochę i musiałem suszarką sobie pomagać.

A na zdjęciu co wrzucił czorny fakt źle wyglądała bo było wszystko pomieszane, na następny dzień od robienia zdjęć (zdjęcia były robione po założeniu rosta i bra, a felgi i czerwony znaczek były pozostałością po poprzedniej koncepcji) znaczek i felgi zmieniły kolor ;) później inaczej wyglądała - lepiej, niestety musiałem sprzedać.

tak wyglądała na zimę, przed sprzedażą:

dsc04133l.jpg

nie spamuje, nie mój temat ;p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy w B6 miałem folią a nie sprayem czorny;) po pół roku problem był z odklejeniem gdyż zgrzała się trochę i musiałem suszarką sobie pomagać.

A na zdjęciu co wrzucił czorny fakt źle wyglądała bo było wszystko pomieszane, na następny dzień od robienia zdjęć (zdjęcia były robione po założeniu rosta i bra, a felgi i czerwony znaczek były pozostałością po poprzedniej koncepcji) znaczek i felgi zmieniły kolor ;) później inaczej wyglądała - lepiej, niestety musiałem sprzedać.

tak wyglądała na zimę, przed sprzedażą:

dsc04133l.jpg

nie spamuje, nie mój temat ;p

Pozdrawiam

PRZEPRASZAM ZA POMYLKE SEBASTIAN!

folia leży nie obklejam "zmiana koncepcji" na clear :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz wuchte listewek chromowanych kupić w tesco ;p

A tak naprawdę ja bym trochę inaczej poszedł bo masz klamki czorne, chromu dookoła szybek też nie masz no ale nie moje auto więc czekam tylko na efekty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliża się sezon wiosenny, zakupiłem fifki po okazyjnej cenie do swojego woza 16x9J :D

8lYXR.jpg

felgi na warsztat, marzą się w pełnej polerce :)

lSkGa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szerokie, szkoda tylko że średnica mala, alew jeśli będzie odpowiednia opona to ciekawe jak to będzie wyglądać.

P.S Lampy polifty to najlepsze posunięcie, musze sam w końcu na takie odłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiły się za naprawde okazyjną kase, zawsze można sprzedać, póki co męczę je na warsztacie, opony to 225/45/16 :)

Cent do centa aż zbierze się renta =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po spięciu przyszedł czas na wymianę wiązki wnętrza i nie przewidziane koszta:/

Czy myślicie, że moge załozyć wiązke półliftową pod fisa itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najwazniejszy mod juz jest polifty ! z przodu heheh teraz felunek i gleba kolorek taki jak u mnie ;p:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doprowadzenie felg, do ładnego stanu, ranty już zrobione, teraz polerka, fronty planuje czarne, rant w polerkę, zmajstrowałem z sąsiadem maszynkę do felg, mianowicie mam wycentrowany dystans z rozstawem 5x112 na silniku ładnie się kręci, a reszta przychodzi sama :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, że tą gąbką polerujesz... :facepalm:

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

Ile żłopie ta 1.6? :decayed:
Żłopać to ona dopiero będzie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, że tą gąbką polerujesz... :facepalm:

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

Ile żłopie ta 1.6? :decayed:
Żłopać to ona dopiero będzie :decayed:

jeżdżę dosyć dynamicznie i przeważnie mieszczę się w 10L/100, 80% trasy to miasto:decayed:

a co do gąbki, to jest po to, żeby nie paliło w ręce, bo jak chwile trzymasz papier to nieźle pali, dlatego warto zainwestować w gąbke :naughty:

aktualizacja strona 1:banan:

---------- Post dopisany 08-05-2012 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:31 ----------

dzisiaj wymodziłem zestaw HID 5000K, świeci ładnie, lecz trzeba przyzwyczaić oko :decayed:

imag0284u.th.jpg

imag0281e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wsiadłem do auta, gdzie były palniki 4300k stwierdziłem, że nie chcę żadnych innych :decayed:

Jest GIT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wsiadłem do auta, gdzie były palniki 4300k stwierdziłem, że nie chcę żadnych innych :decayed:

Jest GIT :wink:

jest trochę niebiesko, zobaczymy co będzie w deszczu, jeśli będzie źle to przesiadka na 4300k :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwałeś zestaw pod HID'y? :decayed: Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej, pocztą pantoflową, koleś założył hidy do peugota 206 bez soczewki i "nie mógł się przyzwyczaić" i sprzedał mi je za bezcen, a 200 pesow polskich na alledrogo dał, także okazyjnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...