Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to jakieś "Made in China" ? :decayed:

Ładnie świecą :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tam musiałeś ciekawego przerabiać, żeby te HID'y wstawić, bo ja zielony w temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie nic :) przetwornice weszły pod lampy, więc ich nie widać mała dziurka w plastikowej zaślepce od strony xenonu, do żarnika i to wszystko, HIDY są zrobione tak, żeby było PLUG&PLAY, zadnego cięcia kabli,kostek wszystko jest kompatybilne :decayed:

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2012 at 07:53 ----------

na przód wpadły sprężyny FK -40mm, tył jeszcze nie tknięty,chęci były, czasu jednak nie :decayed: jutro zajmę się tyłem, mam nadzieje, że chociaż troche jeszcze siądzie całość :wink:

imag0329p.jpg

imag0340g.jpg

imag0333q.jpg

---------- Post dopisany 10-06-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 23:40 ----------

Kilka aktualnych zdjęć, poodkurzałem trochę pod maską:decayed:

imag0359y.th.jpg

95142090.th.jpg

65405744.th.jpg

66732693.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym zdjęciu jest na -40?

na tych miniaturkach z imageshacka, sprężyny FK :wink:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

i samochód zostawię na pierwszym progu zwalniającym w mieście :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, te koło rynku macie zacne :decayed:

owszem, ale muszę Cie zasmucić bo mamy jeszcze większe :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? :przebiegly:

W sumie mi to różnicy robić nie będzie :decayed:

Kozaczek z airem :slina: na osiedlu koło obwodnicy, cały czas musze ją omijać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolor i moj silnik :naughty: ale mi te kolka jakos nie smakuja... :wink: moze gdyby dach byl czarny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, nie smakują, czas je popchnąć i kupić coś większego, do tego jakiś gwint, bo na tych sprężynach słabo siadł, plan jest gorzej z finansami:decayed::decayed:

---------- Post dopisany 22-06-2012 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 15:24 ----------

w miejsce borbeta, wjechało coś większego, mianowicie 19' 235/35/19 :decayed: więcej fotek, wkrótce:banan:

imag0395nn.th.jpg

imag0396c.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się bawić to się bawić:decayed: dobrze wyglądały by w czerni, ale trochę szkoda mi tych polerek:kox: teraz czekać tylko jak wpadnie trochę kaski, a co za tym idzie, chociaż gwint na przód :slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółko zacne i do tego rozmiar:shock3: Mnie koledzy tez namawiają na coś większego zobaczymy jak to będzie bo 16 naprawdę małe wydaje się w b5:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...