Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcesz aira? :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pasują tu te felgeny!

dokładnie, przy -40 jest niezła koza, że aż wstyd:decayed:

Tak powinna seria wyglądać :D

Bez dwóch zdań, do 19" gwint by się przydał.

Opublikowano
  • Autor
Nie chcesz aira? :decayed:

a co zbierasz jakieś zamówienia? jeśli tak to oczywiście, że się piszę:kox:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Pasują tu te felgeny!
dokładnie, przy -40 jest niezła koza, że aż wstyd:decayed:

Tak powinna seria wyglądać :D

Bez dwóch zdań, do 19" gwint by się przydał.

Szukam Sponsora :decayed:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

2499751452

jedzie:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano

pewno sprawny ? tył coś mi się nie podoba :)

Opublikowano

autko kosa na tych felgach ja mam takie tylko 18 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
pewno sprawny ? tył coś mi się nie podoba :)

koleś mówił, że 100% i żadnych wycieków, zobaczymy co będzie, ew reklamacja haha:decayed:

Opublikowano
koleś mówił, że 100% i żadnych wycieków, zobaczymy co będzie, ew reklamacja haha:decayed:

Koleś wspominał coś o talerzykach? Czy można nimi kręcić, czy zapieczone? ;)

Ja kupiłem niedawno używke gwint KW i talerzyki zapieczone na amen xD bo długo nie ruszane...

Opublikowano
  • Autor
koleś mówił, że 100% i żadnych wycieków, zobaczymy co będzie, ew reklamacja haha:decayed:

Koleś wspominał coś o talerzykach? Czy można nimi kręcić, czy zapieczone? ;)

Ja kupiłem niedawno używke gwint KW i talerzyki zapieczone na amen xD bo długo nie ruszane...

zapewnił, że nakretki się krecą, a amortyzatory są sprawne, zobaczymy, czekam z niecierpliwością na kuriera:decayed:

Opublikowano

Ile dałeś? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają:whistling:

Opublikowano

Ta. ta, pewno znowu żeś za grosze kupił :D Jak te felgi swoje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

trochę przesadziłem, bo zdziera mi opony :decayed: jutro muszę pokrecic:wink: ogólem fajna zabawka:jerk:

imag0007tu.jpg

Opublikowano

Pokręcić jeszcze w dół? :kox:

Opublikowano
  • Autor
Pokręcić jeszcze w dół? :kox:

ogołem myślałem, że przy takiej glebie one nie drgną, ale jednak pracują te 2 cm:bag:

maks, zobacz fote wyżej, czy przypadkiem przednie spręzyny nie są założone odwrotnie? jutro będę jeszcze raz wyjmował przód:facepalm:

Opublikowano

Dobrze są ;)

Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

gwint im niżej tym mięcej niestety, chyba ze masz opcje z regucją twardości:decayed:

Opublikowano

Teraz jest "w porzo" ;)

Można się bawić i kręcić :D

Opublikowano
  • Autor
gwint im niżej tym mięcej niestety, chyba ze masz opcje z regucją twardości:decayed:

mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć?:decayed:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Teraz jest "w porzo" ;)

Można się bawić i kręcić :D

kręcenia nie będzie końca:grin:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Dobrze są ;)

myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.