Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gwint im niżej tym mięcej niestety, chyba ze masz opcje z regucją twardości:decayed:

mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć?:decayed:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Teraz jest "w porzo" ;)

Można się bawić i kręcić :D

kręcenia nie będzie końca:grin:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Dobrze są ;)

myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:

ja mam KW, ale czuć ze swoje już przeszedł i na przyszły sezon pójdzie do regenarcji albo wymienie na coś innego:wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
gwint im niżej tym mięcej niestety, chyba ze masz opcje z regucją twardości:decayed:

mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć?:decayed:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Teraz jest "w porzo" ;)

Można się bawić i kręcić :D

kręcenia nie będzie końca:grin:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Dobrze są ;)

myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:

ja mam KW, ale czuć ze swoje już przeszedł i na przyszły sezon pójdzie do regenarcji albo wymienie na coś innego:wink:

na przyszły sezon air:JC_fan:

tak to wygląda, i jeździ się optymalnie :decayed:

imag0008gl.jpg

a w międzyczasie kratki:wink:

imag0011th.jpg

Opublikowano

Jeszcze dokładki i progi w kolor i jest git :D

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze dokładki i progi w kolor i jest git :D

pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć:jerk:

Opublikowano
Jeszcze dokładki i progi w kolor i jest git :D

pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć:jerk:

klapa US jest? :naughty: Może gdzieś pisałeś, ale mogłem nie zauważyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

Opublikowano
zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

:cry:

Opublikowano
  • Autor

póki co:wallbash:

Opublikowano
póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

Opublikowano
  • Autor
póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Opublikowano
póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy :D

Opublikowano
  • Autor
póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy :D

coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu?:grin:

Opublikowano
póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy :D

coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu?:grin:

Ręcznym? To jaką Ty musisz mieć siłę w łapach, że potrafisz nim ostro zahamować :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kwestia reuglacji linki :decayed:

---------- Post dopisany 05-08-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 14:00 ----------

no i już:decayed:

imag0448c.jpg

gwint + polskie drogi:jerk:

imag0463b.jpg

Opublikowano
zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

Trochę przesadzasz bo wystarczy stara tablica w bagazniku, w razie czego przyklejasz i po sprawie.

Ale co kto lubi.

Opublikowano
zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

Trochę przesadzasz bo wystarczy stara tablica w bagazniku, w razie czego przyklejasz i po sprawie.

Ale co kto lubi.

ja od czasu założenia zrobiłem ponad 3kkm i nikt nie miał z blachą problemów, z brakiem przedniej zresztą też:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

Opublikowano

Zawsze można przecież ori kanta rejestracje w wydziale wyrobić i taką zamontować, wtedy niebiescy mogą ci nagwizdać:decayed:

Opublikowano
ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow.

Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić.

Opublikowano
ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow.

Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić.

dzięki za info :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.