Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podgrzewałeś tą folie ?? jak zrobiłeś to że nie widac łączenia ??

bardzo prosto, miałem duży kawałek karbonu i nie robiłem łaczenia po prostu wyciąłem środek, a łuki podgrzewałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to blisko, kiedyś sie ustawimy :kox:

Dodatkowo obkleiłem sobie grill carbonem, nie chciałem malować bo jak mi sie coś odwidzi to wystarczy, że zedre folie ;)

ijBp7.jpg

m1KHk.jpg[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________co sadzicie o carbonie?:D

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz wyzsza szkola jazdy :kox: sam tego nie ogarne, kiedyś już próbowałem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:22_________________________________________________a co myslicie o dokladkach + listwy progowe w sticker bombie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz wyzsza szkola jazdy :kox: sam tego nie ogarne, kiedyś już próbowałem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:22_________________________________________________a co myslicie o dokladkach + listwy progowe w sticker bombie?

to nie jest dobry pomysl :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cie wyniosly lampki polifotwe? to sa valeo czy depo? sam to robiles?

ponad trzysta,valeo kompletne, zatrzaski nie połamane, nie klejone, tak sam, zajeło mi to połowe niedzielnego popoludnia :)

fotka z rezania robiona kalkulatorem(brzeszczot + boszka + malowanie)

0m93Kl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rezankiem mala zabawa ale efekty spoko

Glebe jak nic ... smialo wal -40 .. szwagier mowi ze plaby wypadaja ale chyba sie nie zna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rezankiem mala zabawa ale efekty spoko

Glebe jak nic ... smialo wal -40 .. szwagier mowi ze plaby wypadaja ale chyba sie nie zna :polew:

hehehh, najpierw porządny felunek :kox:

Myśle też o ściemie lamp, mam dużo czarnych elementów w aucie, klamki listwy, gril,

kumpel mial przyecmnione spayem, znalazłem taki za 9 zl( mowi ze nie ma rożnicy w świeceniu, a efekt przedni :naughty:

efekt był taki:

xyFgM.jpg

a SZPRAJ taki:

http://allegro.pl/spray-przyciemniajacy-profes-tint-kolory-400ml-i2060621310.html

:kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym na twoim miejscu rozebrac reflektory i pomalowac na czarno elementy w srodku. Pracy troche wiecej ale efekt moim zdaniem zdecydowanie bedzie lepszy. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym na twoim miejscu rozebrac reflektory i pomalowac na czarno elementy w srodku. Pracy troche wiecej ale efekt moim zdaniem zdecydowanie bedzie lepszy. :cool1:

lampy mam w ładnym stanie, zaczepy cale itp, wolałbym ich nie rozbierać, teraz nie parują i są cacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mial zamiar zmieniac je na koszt jakis juz sciemnionych to sie odezwij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...