Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JawoR32 nie idź w te felgi, oklepane to i nie za ładne w sumie, poszukaj czegoś fajniejszego, tak jak czorny_07:wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie w garażu leżą RH ZW1 do założenia :decayed:

Opublikowano

kiera git, sam mam taka i kminie czy da rade zrobic podglaszanie i zciszanie radia badz sterowanie od tempomatu podpiac:decayed:

Opublikowano
  • Autor
kiera git, sam mam taka i kminie czy da rade zrobic podglaszanie i zciszanie radia badz sterowanie od tempomatu podpiac:decayed:

ja bym chciał chociaż sobie to podświetlić:decayed: ale już pojawią się problem, bo nie mam tasmy od tipa i brakuje miejsca na wtyczke:decayed:

Opublikowano

zacna furka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i już są:jerk: wystarczy tylko pokręcić gwintem:decayed:

imag0560h.jpg

Opublikowano

tu masz pokręcone :grin:

dsc0121bj.jpg

Opublikowano
  • Autor

ile miałeś?:decayed:

ja mam teraz 63,5 cm do błotnika z przodu, 64cm z tyłu, nie wiem na ile zejść, żeby w miarę jeździć:wink:

Opublikowano

nie wiem, nie mierzyłem, gdzie kupiłeś ? ile dałeś wal na PW

Opublikowano
ile miałeś?:decayed:

ja mam teraz 63,5 cm do błotnika z przodu, 64cm z tyłu, nie wiem na ile zejść, żeby w miarę jeździć:wink:

do 59cm możesz śmiało zejść:wink:

DSC_0021.jpg?t=1349132326

Opublikowano

Po 62 będzie git, ja mam 61,5 i chyba 62 albo 62,5 :wink:

Opublikowano
  • Autor

to jest 59?:decayed: jakie parametry felgi? ja mam 8j, et 44, oponka 225/40

sadasvdaa.jpg?t=1338042772

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Po 62 będzie git, ja mam 61,5 i chyba 62 albo 62,5 :wink:

jak znajde troche czasu, to zabiore się za kręcenie:wink:

Opublikowano

8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

Opublikowano
8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed:

Opublikowano

Nawet ładne ;p

Szykuje mi się wyjazd do Kąkolewa na dniach, więc może w końcu się uda ogarnąć Twoje zegary ;)

Opublikowano
  • Autor
8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

zejde do "bezpiecznego" 62~, tylko musze wyjąc cały amor, bo mam zapeczoną nakrętke:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed:

ET mam 44:wink:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Nawet ładne ;p

Szykuje mi się wyjazd do Kąkolewa na dniach, więc może w końcu się uda ogarnąć Twoje zegary ;)

no w końcu można by ogarnąć temat, zaczyna mnie to irytować:grin:

Opublikowano
suty amelinium :naughty:

pavulonik melduj na urodzinach w niedziele :thumbup1::naughty:

nie ma czym Mój Drogi, a4 seria, a8 bez przodu :disgust:

Opublikowano
  • Autor

będzie k**ewsko:przebiegly:

imag0563v.th.jpg

imag0564uo.th.jpg

Opublikowano

papuga..... ale ogolnie bedzie Ci to pasowalo do sierodka? trzeba bylo brac te moje w szorstkowanym alu....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.