Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ta, ale jak krecisz kierownica to będziesz zawijał kable na kolumnnie hahah:decayed:

A jak wtyczke wepniesz jedna w druga to co tez bedzie zawijalo? Na jedno wychodzi wtyczka albo na ostro tak mi sie wydaje chyba ze sie myle:decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
wiem gdzie taką taśmę można dostać :P

aktualnie brak floty, ale będę o Tobie pamiętał, musze wyrobić kartę stałego klienta:decayed:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

ta, ale jak krecisz kierownica to będziesz zawijał kable na kolumnnie hahah:decayed:

A jak wtyczke wepniesz jedna w druga to co tez bedzie zawijalo? Na jedno wychodzi wtyczka albo na ostro tak mi sie wydaje chyba ze sie myle:decayed:

w taśmie się nie zawinie, od poduszki i klaksonu też Ci sie nie zawija:wink:

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 09:20 ----------

po tygodniowym przestoju, serce znów bije:banan:

PrJmc.jpg

projekt na długie zimowe wieczory:jerk:

Y0U8A.jpg

Opublikowano

Jakiś czas temu wpadłem na taki filmik, fajne te garbusy hehe

Opublikowano
  • Autor
Jakiś czas temu wpadłem na taki filmik, fajne te garbusy hehe

taa, demontaż nadwozia to około 8 - 10 śrub:wink:

Opublikowano

To zostało 1.6 czy jest 1.8?

Opublikowano
  • Autor

1.6 dało się uratować, bez kosztów

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

nie mam pomysłu na kolor moich bbsów, jakieś propozycję?:naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

imag0560h.jpg

Opublikowano

Nie ma co zmieniać tak jak jest jest najlepiej, możesz za to pomalować klamki, progi i dokładki zderzaków w kolor:wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie ma co zmieniać tak jak jest jest najlepiej, możesz za to pomalować klamki, progi i dokładki zderzaków w kolor:wink:

one sa w polerce, mają pełno wżerów, w polerce raczej nie do uratowania:wink:

Opublikowano

A ja bym nie malował :D

Weź zmień te pseudo-pierwszo-lifty :no:

Opublikowano
Nie ma co zmieniać tak jak jest jest najlepiej, możesz za to pomalować klamki, progi i dokładki zderzaków w kolor:wink:

te elementy razem z felgami w jeden wściekły kolor :naughty:

Opublikowano

konkret fela:naughty:zostaw w takim kolorze jak jest, ale przydało by się zmienić drzwi na poliftowe no i błotniki:decayed:

Opublikowano
konkret fela:naughty:zostaw w takim kolorze jak jest, ale przydało by się zmienić drzwi na poliftowe no i błotniki:decayed:

Przecież to totalnie bez sensu :facepalm:

Opublikowano
konkret fela:naughty:zostaw w takim kolorze jak jest, ale przydało by się zmienić drzwi na poliftowe no i błotniki:decayed:

Przecież to totalnie bez sensu :facepalm:

i kto to mówi :grin:

Opublikowano

Ale, że co? :D Ja nic nie powiedziałem :whistling::decayed:

Opublikowano

no właśnie Max i kto to mówi:decayed:

Opublikowano

Ile razy mam pisać, że ja nic nie mówię :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

A jeśli chodzi o to, że napisałem, że to bez sensu to tak jest... bo co za sens zmieniać błotniki i drzwi na liftowe? Jak już to i dywan, podsufitkę, podszybię, wycieraczki, maskę, klapę, zegary ... :grin:

Opublikowano

od czegoś trzeba zacząć:decayed:

Opublikowano

Zaczął od lamp, teraz ma z górki :decayed:

Opublikowano

Każdy zaczyna od lamp :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dowcipnisie:decayed:

dzisaj wyrezałem dwururkę, sama koncówka z diesla, scięte konce, na to przyjdą jakieś tam nakładki:wink:

9oKZX.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.