Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

środek mam czarny, czarne skóry, decha wszystko, pierwowzór:

dsc4565o.jpg

Maks:decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A no pewnie, że będzie pasowało :naughty:

dsc4565o.jpg

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

:grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

moze i masz racje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miało być k**ewsko i jest:decayed:

imag0571c.jpg

Opublikowano

I k**ewsko nie pasuje to radio :decayed:

Opublikowano
  • Autor
I k**ewsko nie pasuje to radio :decayed:

konsoli nie ruszam, radia też nie, strata czasu, poluje na 2din:slina:

Opublikowano

ile placiles za material?

Opublikowano
  • Autor
ile placiles za material?

4zl za jeden dekor + 2x tubki butaprenu:decayed:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Miało być k**ewsko i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img442/1731/imag0571c.jpg

jeszcze czarny sufit :decayed::wink:

Jeszcze troche:jerk:

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 20:14 ----------

natchneło mnie dzisaj, więc przyszedł czas i na uszczelke + zawory:decayed:

imag0580l.jpg

Opublikowano

Mogłeś przy okazji swapa zrobić jakiegoś hehe :decayed:

Opublikowano
Miało być k**ewsko i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img442/1731/imag0571c.jpg

fajna kiera:decayed: rozkminiles cos z tymi przyciskami czy nic?

Opublikowano
  • Autor
Mogłeś przy okazji swapa zrobić jakiegoś hehe :decayed:

myślę o tym, ale na dzień dziesiejszy nie mam takiej floty, a uszczelka żarła mi płyn hamulocwy i olej jak smok, nie mówiąc już o kompresji i paliwie, w koncu bym zbańczył:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Miało być k**ewsko i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img442/1731/imag0571c.jpg

fajna kiera:decayed: rozkminiles cos z tymi przyciskami czy nic?

nie miałem kiedy:bag: jak zrobi się zimno, zajmę się środkiem:wink:

Opublikowano
Miało być k**ewsko i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img442/1731/imag0571c.jpg

fajna kiera:decayed: rozkminiles cos z tymi przyciskami czy nic?

nie miałem kiedy:bag: jak zrobi się zimno, zajmę się środkiem:wink:

czekam, ja mysle moze sterowanie tempomatu podpiac jak sie da, np plus przyspiesza a minus hamuje:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Miało być k**ewsko i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img442/1731/imag0571c.jpg

fajna kiera:decayed: rozkminiles cos z tymi przyciskami czy nic?

nie miałem kiedy:bag: jak zrobi się zimno, zajmę się środkiem:wink:

czekam, ja mysle moze sterowanie tempomatu podpiac jak sie da, np plus przyspiesza a minus hamuje:decayed:

można, tylko nie ogarnąłem jeszcze taśmy pod tiptronica, nigdzie nie mogłem jej znaleźć, jak wetkasz wtyczkę w taśme to 70% sukcesu, bo później robisz co chcesz:decayed:

Opublikowano

Ktorej tasmy nie masz tej co sie laczy pod poduszka czy wogole zadnej nie masz? Bo jak masz ta pod poducha to na ostro tez mozna by zrobic czy nie?

Opublikowano
  • Autor
Ktorej tasmy nie masz tej co sie laczy pod poduszka czy wogole zadnej nie masz? Bo jak masz ta pod poducha to na ostro tez mozna by zrobic czy nie?

ta pod poduszką musi być inna niż standardowa, na zakończeniu kabli od przycisków + i - mam kostke, a nie mam miejsca w taśmie, żeby ją wpiąc, dlatego trzeba czaić na ori taśme od tipa:wink: tzn na ostro?

Opublikowano

na ostro to zamiast laczyc kostkami to kable zlutowac:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ta, ale jak krecisz kierownica to będziesz zawijał kable na kolumnnie hahah:decayed:

Opublikowano

wiem gdzie taką taśmę można dostać :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.