Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
czyli nic nowego:decayed:

dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak dla mnie kołpaczki to wiocha:facepalm:

dokładnie :facepalm: już wolę stal:decayed:

Ja też...

U mnie czarne stalusy 16" jakoś zgrywają się z czarną budą więc nie jest źle :)

Opublikowano
czyli nic nowego:decayed:

dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm:

mi zderzak spie,dala troche w lewo ale to od przetarcia poprzedniego wlasciciela a tak to git siedzi, musze jeden slizg przykrecic bo sie srubka wyrobila i ma byc

Opublikowano
  • Autor
czyli nic nowego:decayed:

dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm:

do tego co ja mam masz idealnie :)

mi zderzak spie,dala troche w lewo ale to od przetarcia poprzedniego wlasciciela a tak to git siedzi, musze jeden slizg przykrecic bo sie srubka wyrobila i ma byc

Przy moim twój to ideał :decayed:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

przyszedł i czas na regeneracje gwintu, nowe nakrętki już kupione,amory idą w polerke:jerk:

imag0637n.jpg

Opublikowano

gdzie kupowales nakretki? podeslij linka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przerywam ciszę, żeby nie było, że nic się nie modzi, bose w toku, 4x elektryczne szyby w toku, obszycie kierownicy w toku:jerk:

6pkFv.jpg

Opublikowano

Skąd ja to znam :facepalm::decayed:

Opublikowano

Zapraszam po ramki i silniczki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Skąd ja to znam :facepalm::decayed:

warto było :wink:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Zapraszam po ramki i silniczki :decayed:

ramki założone, wszystko hula, ze aż miło:decayed: no może poza funkcją LOCK nie wiedzieć dlaczego ?:tongue4:

Opublikowano

Co to za funkcja? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

blokada okien pasażerów XD

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ----------

kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną:wink:

MOl7E.jpg

Opublikowano
blokada okien pasażerów XD

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ----------

kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną:wink:

http://i.imgur.com/MOl7E.jpg

a nie lepiej po prostu pomalować?:wink:

Opublikowano
  • Autor
blokada okien pasażerów XD

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ----------

kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną:wink:

http://i.imgur.com/MOl7E.jpg

a nie lepiej po prostu pomalować?:wink:

myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało..

Opublikowano
blokada okien pasażerów XD

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ----------

kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną:wink:

http://i.imgur.com/MOl7E.jpg

a nie lepiej po prostu pomalować?:wink:

myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało..

myślę, że dałoby radę. Koszt mały, a najwyżej odpadnie:wink:

Opublikowano
  • Autor
blokada okien pasażerów XD

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ----------

kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną:wink:

http://i.imgur.com/MOl7E.jpg

a nie lepiej po prostu pomalować?:wink:

myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało..

myślę, że dałoby radę. Koszt mały, a najwyżej odpadnie:wink:

pogadam jeszcze z tapicerem, jak coś wymyślę to zrobie fotostory:eusathink:

Opublikowano

ja bym tez pomalowal... co masz do stracenia jak i tak chcesz ja wymienic.... dobrze wyczysc, odtłuść, i nie powinno byc zle :)

Opublikowano
Plasti dipem pryśnij :wink:
na przyklad albo szprejem czarnym wbrew pozorom jak sie odtlusci trzyma dobrze , mam tunel malowany sprejem na czarno i przezywa wszytsko pek kluczy jakies graty wycieranie kolanem od strony kierowcy
Opublikowano

No i przy okazji ramki (te małe) przycisków na kierownicy też trzeba by pomalować bo również są niebieskie:wink:

Opublikowano
  • Autor
Plasti dipem pryśnij :wink:
na przyklad albo szprejem czarnym wbrew pozorom jak sie odtlusci trzyma dobrze , mam tunel malowany sprejem na czarno i przezywa wszytsko pek kluczy jakies graty wycieranie kolanem od strony kierowcy

ale poducha to jest typowy plastik? zwykły szpraj mat da rade?

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

No i przy okazji ramki (te małe) przycisków na kierownicy też trzeba by pomalować bo również są niebieskie:wink:

no wiadomo :wink:

---------- Post dopisany 04-12-2012 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 15:48 ----------

imag0694.th.jpg

imag0693i.th.jpg

wpadł mocniejszy wzmacniacz, i zamknięty subwoofer, pozostaje kupić zwrotnice i podłączyć wszystkie głośniki pod wzmacniacz :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.