Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Git, nie będę sam, a co z blachą?:wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Tylny u mnie 100zł :naughty: Przemyśl :grin:

jesteś najdroższy na rynku :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Git, nie będę sam, a co z blachą?:wink:

coś się wymysli, jak założe zderzak, bede wiedzial, gdzie najlepiej siedzi rejka :wink:

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 00:00 ----------

jutro ląduje na aucie :jerk:

sMHBZ.jpg

Opublikowano

Brawo! No i mnie nachodzi mój tak zrobić

Opublikowano
  • Autor

lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk:

GBmfU.jpg

Opublikowano

piękna robota :kox: Brawo :oklasky::oklasky:

Opublikowano

noo mega kozak ;d !

Opublikowano

Czorny jestes pierwszy:hi: tyle co Bepiuntek światowych przejrzałem tak nie było jeszcze gładkiego poliftowego zderzaka:naughty:

Opublikowano
  • Autor

wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

Opublikowano
wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

Opublikowano
wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi :wink:

Opublikowano
wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi :wink:

jaki dzwon, na glebie przy tempie patrolowym? :decayed: z drugiej strony masz rację, trochę ryzyko. Nie mówiąc już nic o kontrolach, chociaż ostatnio udaje mi się ich unikać :decayed:

Opublikowano

Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

Opublikowano
Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

I zakładasz/zdejmujesz cały czas?

Opublikowano
Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

I zakładasz/zdejmujesz cały czas?

to się okaże, narazie jest pomysł, trzeba sprawdzić jak w praktyce wyjdzie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

one są dojśc mocne, mogą zakłucać pracę czujników, albo xenonu np :kwasny:

zaraz ide do garażu, przyjedzie jawor i coś się wymysli :decayed:

Opublikowano

Spryskow rezac nie bedziesz?

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Spryskow rezac nie bedziesz?

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

będę, ale narazie brak floty..

Opublikowano
wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi :wink:

jaki dzwon, na glebie przy tempie patrolowym? :decayed: z drugiej strony masz rację, trochę ryzyko. Nie mówiąc już nic o kontrolach, chociaż ostatnio udaje mi się ich unikać :decayed:

ja woże za szybą, wciśnietą w dechę, trzeba sie dobrze namęczyć żeby ja wyciągnąć:decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

Spryskow rezac nie bedziesz?

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

będę, ale narazie brak floty..

szoda ze nie brałeś zderzaka pod spryski, bo te wystające teraz popsują efekt wg mnie, bo teraz jest kot:naughty:

Opublikowano

dokladnie, i w dodatku 2 razy robota z zalozeniem spryskow...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.