Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki OT

widziałem kiedyś na necie filmik jak koleś miał boczne przednie szyby przyciemnione, chcieli mu zabrać dowód itp łepek się wkurzył i rozwalił na oczach policjantów 2 szyby boczne:decayed:

ciekawe czy pomimo tego mogą dać mandat i zabrać dowód, bo chyba lepiej opłaca się rozwalić szyby które kosztują 40zł za szt a folia to też nie droga sprawa jak samemu się nakleja

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest tak - "naprawiasz" usterkę na miejscu -> nikt nie ma prawa zabrać dowodu.

Proste:

hidy, diodowe postojówki - miej normalne żarówki w schowku

folie rożnego rodzaju - zerwiesz

tablica pseudo usa- miej normalną w bagazniku

Itd itp.

Opublikowano
  • Autor
Mam grila z polifta zrobionego na czarno:wink:

ja też, czeka na założenie :wink:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

§ 2. Dopuszcza się wyposażenie pojazdu w światła drogowe, mijania lub pozycyjne przednie o barwie żółtej selektywnej do dnia 31 grudnia 2009 r.

Nie ma słowa o światłach przeciwmgłowych, które mogą być zarówno barwy białej jak i żółtej selektywnej:thumbup1:

problem pojawia się przy włączonych halo, czy ogólnie?

Opublikowano

Żółta barwa świateł przeciwmgłowych nie jest problemem bo nie są to światła drogowe ani mijania ani pozycyjne, które są zabronione.

Opublikowano
  • Autor
Żółta barwa świateł przeciwmgłowych nie jest problemem bo nie są to światła drogowe ani mijania ani pozycyjne, które są zabronione.

dzięki za odpowiedź :wink:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Redxw.jpg

Opublikowano

lusterko zmień:decayed:

Opublikowano
  • Autor
lusterko zmień:decayed:

na wszystko przyjdzie czas, priorytet to dokończenie regeneracji gwintu i felga, bo czas nagli :jerk:

Opublikowano
lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk:

http://i.imgur.com/GBmfU.jpg

ale bez spryskow :(
Opublikowano
  • Autor
lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk:

http://i.imgur.com/GBmfU.jpg

ale bez spryskow :(

zabrakło floty, się dołoży :decayed:

Opublikowano

szkoda tylko bo 2 razy robota

Opublikowano

A ja mam ze spryskami, trza było pisać, to bym Ci golasa tanio pogonił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

damy radę chłopaki :decayed: teraz czas na grill rs4 :jerk:

Opublikowano
szkoda tylko bo 2 razy robota
i spryski beda jak w przedlifcie, polifotwe na gladko sa bardziej sexy :kox:
Opublikowano

najsexowniej jest bez sprysków. Jak na gładko to na gładko ! ! ! !

Opublikowano

super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

Opublikowano
super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale :wink:

Opublikowano
  • Autor
super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

jak masz dobrze ustawiony to nie reagują, ja mam bixa, kilka kontroli już było i nawet się nie przyczepili, co więcej, przegląd przeszedłem bez najmniejszych problemów :decayed:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale :wink:

otóż to, jak podpadne, to pewnie mi dowalą :kox:

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 02:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:51 ----------

ktoś wczoraj przerysał mi auto(tylny błotnik + zderzak), oczywiscie nawiał, a ja zostałem z dwoma elementrami do pomalowania..

a w między czasie bbsy czekaja na kolor, tylko do końca nie wiem jaki, chyba padne na ołówkowy grafit :wink:

3FmpU.jpg

Opublikowano

Ty to masz pecha, jak nie Ty kogos to teraz ktos w Ciebie i jeszcze nawial:facepalm: moze nie maluj auta poczekaj az zima sie skonczy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ty to masz pecha, jak nie Ty kogos to teraz ktos w Ciebie i jeszcze nawial:facepalm: moze nie maluj auta poczekaj az zima sie skonczy:wink:

tak właśnie zrobie :wink:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka :decayed:

rGciX.jpg

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ----------

skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni :decayed:

A4tQc.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.