Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.8T wlatuje? :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2.4

Opublikowano

Czemu 2.4? Jak się bawić to nie lepiej 1.8t? Silnik rozwojowy, większa moc.

Opublikowano

Ja nie wnikam ale z tego co mówił to 2.4 mu pasuje i o wiele tańszy

Opublikowano
2.4

takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził :wink:

Opublikowano

Popsuliśmy mu gablotę :buhaha:

20130223635.jpg

20130223640.jpg

20130223637.jpg

Opublikowano

Na co tak rozkręciliscie podszybie i wykręciliscie klime?

Opublikowano
  • Autor

no to zaczynamy :wink:

fnoZVSy.jpg

RkvOPmg.jpg

DUFZSKn.jpg

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Na co tak rozkręciliscie podszybie i wykręciliscie klime?

było to konieczne niestety, czynnik trzeba napełnić:kwasny:

Opublikowano

Ogarnialiscie te kostki ?

Opublikowano
Na co tak rozkręciliscie podszybie i wykręciliscie klime?

W 2.4 klima jest z drugiej strony, innej opcji nie było. Co do kostek, wszystko się ogarnie.

Opublikowano

Vke kupiłes?

cza było chociaż 2.8 włożyć

tych Vałek to masa i tanie jak barszcz, a 1.8T jednak troche kosztuje

po przesiadce z 1.6 nie poznasz auta:grin:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

2.4

takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził :wink:

mój człowiek na a4:grin:

następne u mnie będzie V8

Opublikowano
  • Autor
Vke kupiłes?

cza było chociaż 2.8 włożyć

tych Vałek to masa i tanie jak barszcz, a 1.8T jednak troche kosztuje

po przesiadce z 1.6 nie poznasz auta:grin:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

2.4

takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził :wink:

mój człowiek na a4:grin:

następne u mnie będzie V8

od jawora po okazji, to dlaczego nie, no i ten dźwięk :jerk:

mam nadzieję, że mocy na jakiś czas wystarczy :grin:

Opublikowano
Vke kupiłes?

cza było chociaż 2.8 włożyć

tych Vałek to masa i tanie jak barszcz, a 1.8T jednak troche kosztuje

po przesiadce z 1.6 nie poznasz auta:grin:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

2.4

takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził :wink:

mój człowiek na a4:grin:

następne u mnie będzie V8

od jawora po okazji, to dlaczego nie, no i ten dźwięk :jerk:

mam nadzieję, że mocy na jakiś czas wystarczy :grin:

Po okazji.. taa? :P Ja Ci dam po okazji :decayed: Najpierw że drogo, a teraz po okazji :grin:

Opublikowano

czorny miało być v8 ale 4.2

Opublikowano
  • Autor

silnik już siedzi na sankach, swap hamulcy na 288:wink:

ldFfgxl.jpg

Opublikowano

grubo sie tu robi :) dobry wybor jednostki

Opublikowano

Dobry przeskok z 1.6 na 2.4 ;)

v6 to v6!

Opublikowano

jaka roznica mocy? 60 km ? jak po dobrym chipie :decayed::kox:

Opublikowano
jaka roznica mocy? 60 km ? jak po dobrym chipie :decayed::kox:

65KM i V6 :decayed:

Opublikowano
jaka roznica mocy? 60 km ? jak po dobrym chipie :decayed::kox:

65KM i V6 :decayed:

Różnica bardzo odczuwalna

Ja przesiadłem się z golfa III 1Z 90KM na 2.8 193KM, czyli raptem 103 kunie więcej :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.