Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
będziesz pan zadowolony :decayed:

:ok2:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czym kleiłeś? cięzko ogarnąć?

Opublikowano
  • Autor
czym kleiłeś? cięzko ogarnąć?

butaprenem, łatwiza, rogi też się ładnie składają :wink:

Opublikowano

No to mam kolejnego moda:grin:

Opublikowano
  • Autor

czekamy na immo :wink:

zTuoHio.jpg

Opublikowano
Opublikowano

dużo cię wyszedłtaki swap (mozesz na priv) jak takie a4 się odpycha chodzi mi o 0-100 itp itd

Opublikowano
  • Autor
dużo cię wyszedłtaki swap (mozesz na priv) jak takie a4 się odpycha chodzi mi o 0-100 itp itd

jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo :wink: w porównaniu do 1,8T połowe taniej

Opublikowano
dużo cię wyszedłtaki swap (mozesz na priv) jak takie a4 się odpycha chodzi mi o 0-100 itp itd

jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo :wink: w porównaniu do 1,8T połowe taniej

bo silnik taniutki, i pełno tego na każdym szrocie:naughty:więc nawet jak padnie to podmianka i jazda dalej:decayed:

Opublikowano

I jak tam, Caddiego ogarnąłeś po wiezieniu tego wydechu? :grin:

Opublikowano
  • Autor
dużo cię wyszedłtaki swap (mozesz na priv) jak takie a4 się odpycha chodzi mi o 0-100 itp itd

jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo :wink: w porównaniu do 1,8T połowe taniej

bo silnik taniutki, i pełno tego na każdym szrocie:naughty:więc nawet jak padnie to podmianka i jazda dalej:decayed:

wtedy to już na 2,8 :grin::grin:

Opublikowano
dużo cię wyszedłtaki swap (mozesz na priv) jak takie a4 się odpycha chodzi mi o 0-100 itp itd

jak takie auto jezdzi mozesz zobaczyc sobie u mnie w podpisie masz filmik

Opublikowano

kolejny swap do 1,6 :decayed: ale mnie kusicie do złego :wink:

Opublikowano
  • Autor
dużo cię wyszedłtaki swap (mozesz na priv) jak takie a4 się odpycha chodzi mi o 0-100 itp itd

jak takie auto jezdzi mozesz zobaczyc sobie u mnie w podpisie masz filmik

ładnie jedzie, do tego ten dźwięk :jerk:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

kolejny swap do 1,6 :decayed: ale mnie kusicie do złego :wink:

samo Cie skusi, jak wy***rdala Cie astra 1,4 to sie denerowalem :grin:

Opublikowano

dobre z ta astra :polew:

Opublikowano

Czorny możesz pokazać fotki jak auto prezentuje się obecnie? to znaczy zanim je rozebrałes do swap'u

Opublikowano
  • Autor
Czorny możesz pokazać fotki jak auto prezentuje się obecnie? to znaczy zanim je rozebrałes do swap'u

na dniach ustrzele fotkę jakąś bo aktualnie stoi u elektryka, auto już złożone, czeka tylko na wydech :jerk:

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 16:39 ----------

:whistling:

IMAG0919_zpsb0300049.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

już gada :jerk: bez wydechu :kox:

Opublikowano
już gada :jerk: bez wydechu :kox:

A marudziłeś piz*usiu o tą elektrykę jak baba :grin:

Potencjometr też ogarnąłeś? Bo mam już te pedały.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.