Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale skoro piszesz, ze bez niej nie mozesz jezdzic, to...

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mi tam się podoba, ładnie siedzi i ciemna felga komponuje się z czarnymi elementami

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

teraz jeszcze jakiś oczojebny zacisk na przód i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracja bardzo szpeci w tym miejscu ;x

taaa, wygląda jak rekim, ale co zrobisz :decayed:

Wywal te tablice zaloz za szybe ;)

A co do kola to wypchnij dystansem zaloz nizsza opone i bedzie duzo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kolor felg pasi. fajnie to wyszlo. mogl byc miec rant w polerke walniety. zrob cos z tymi klamkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracja bardzo szpeci w tym miejscu ;x

taaa, wygląda jak rekim, ale co zrobisz :decayed:

Wywal te tablice zaloz za szybe ;)

A co do kola to wypchnij dystansem zaloz nizsza opone i bedzie duzo lepiej ;)

opony mam 225/40/18 wiec nizej jesli chodzi o profil nie będe schodził, musze dobrać dystans do koła 8j i et44 na tył, przodu nie ruszam, jaki będzie odpowiedni?:wink:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Witam. Masz może gdzieś jakis projekt tej zabudowy subwoofera ? wymiary tej skrzynki zabudowanej itp ? :) Byłbym niezmiernie wdzięczny :)

przymierzane na bieżaco, także wymiarów nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracja bardzo szpeci w tym miejscu ;x

taaa, wygląda jak rekim, ale co zrobisz :decayed:

wywal ją całkowicie albo załóż w oryginalne miejsce bo teraz to......:doh:

Wytlumaczcie mi po co sie robi zderzak na gladko, kiedy w efekcie finalnym wyglada to zdecydowanie gorzej jak oryginalnie.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

bez rejki jest ok :naughty: mi się widzi :wink:

no to wywal ją skoro bez jest ok

dokładki masz w kolor budy więc i progi by się przydały w kolor oraz klamki, chociaż ja byłbym za tym aby dokładki wróciły w czarny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na progi s4 w dobrej kasie, które też pójdą w kolor,a dzisiaj własnie kombinowałem, co zrobić z tą rejstracją, poczytałem troche prawa i tablice zamontuje, na przyssawkach, do szyby pod słonecznikiem pasażera

na takich przyssawkach:

PRZYSSAWKA przyssawki DO DEKORACJI na AUTO 50gr !! (3137937901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3137937901

a według prawa, które sobie wydrukuje do samochodu:

1.Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się

[color=#000000][font=Verdana]§ 1. [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]1.Miejsce przewidziane do umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej powinno stanowić równą, prostokątną powierzchnię o następujących minimalnych wymiarach: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]1.dla pojazdów samochodowych mających cztery i więcej kół: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]a.szerokość 520 mm i wysokość 120 mm albo [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]b.szerokość 340 mm i wysokość 240 mm; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]2.dla motocykli i czterokołowych pojazdów samochodowych o maksymalnej mocy silnika do 15 kW - szerokość 280 mm i wysokość 210 mm; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]3.dla motorowerów i czterokołowych pojazdów samochodowych o masie własnej do 350 kg i maksymalnej mocy netto silnika nieprzekraczającej 4kW: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]a.szerokość 100 mm i wysokość 175 mm albo [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]b.szerokość 145 mm i wysokość 210 mm; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]4.dla ciągników rolniczych - szerokość 240 mm i wysokość 165 mm. [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]2.Miejsce to powinno być takie, aby po zamocowaniu tablice spełniały następujące wymagania: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]1.położenie tablicy względem osi podłużnej pojazdu: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]a.środek tablicy nie może być położony na prawo od wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu, [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]b.lewa krawędź tablicy nie może być położona na lewo od pionowej płaszczyzny równoległej do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu i przechodzącej przez jego lewy obrys; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]3.tablica powinna być prostopadła z dokładnością do 2° do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]4.tablica powinna być pionowa z dokładnością do 5°; jeżeli jednak jest to konieczne ze względu na kształt pojazdu, może ona być odchylona od pionu: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]1.nie więcej niż o 30°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku górze i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest nie wyżej niż 1,20 m nad ziemią, a dla ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]2.nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest powyżej 1,20 m nad ziemią, a w przypadku ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]5.wysokość położenia tablicy nad ziemią: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]1.wysokość położenia dolnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być mniejsza niż 0,30 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być mniejsza niż 0,73 m oraz 0,20 m dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]2.wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być większa niż 1,72 m; jeżeli jednak wymóg ten nie może być spełniony w praktyce, wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m, a dla ciągnika rolniczego 2,75 m; w przypadku pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, wysokość ta nie może przekraczać 1,50 m; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]6.wymagania widoczności geometrycznej: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]1.tablica powinna być widoczna z przestrzeni zawartej wewnątrz następujących czterech płaszczyzn: [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]a.dwóch płaszczyzn pionowych stycznych do bocznych krawędzi tablicy i tworzących kąty 30° na zewnątrz ze środkową wzdłużną płaszczyzną pojazdu, [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]b.płaszczyzny stycznej do górnej krawędzi tablicy i tworzącej kąt 15° do góry od poziomu oraz 30° dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]c.płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu; [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]7.wysokości położenia podawane w pkt 3-5 należy określać na pojeździe w stanie nieobciążonym. [/font][/color]
[color=#000000][font=Verdana]§ 2. [/font][/color]
[b][color=#000000][font=Verdana][i][b]1.Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się.[/b][/i][/font][/color][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj własnie kombinowałem, co zrobić z tą rejstracją, poczytałem troche prawa i tablice zamontuje, na przyssawkach, do szyby pod słonecznikiem pasażera

i myślisz że będzie to miejsce zgodne z prawem?

sam to zacytowałeś:

"wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m"

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj własnie kombinowałem, co zrobić z tą rejstracją, poczytałem troche prawa i tablice zamontuje, na przyssawkach, do szyby pod słonecznikiem pasażera

i myślisz że będzie to miejsce zgodne z prawem?

sam to zacytowałeś:

"wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m"

:whistling:

czy zgodne nie wiem się okaże,na chłopski rozum według danych technicznych b5, autko ma [TABLE=class: bod_par, width: 360]

[TR=class: bg1, bgcolor: #F7F7F7]

[TD=class: n]Wysokość[/TD]

[TD=class: v, align: right]1415[/TD]

[TD=class: u]mm[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

gdzie przy glebie, oczywiście się zmiejsza, odliczając 3 - 5cm dachu będzie sie mniej więcej zgadzać,wracając jak czytasz dalej, masz napisane, że jak jest wyżej niż 1,2m , pochylasz ja pod kątem ku dołowi:

[color=#000000][font=Verdana]wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m,[/font][/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak czytasz dalej, masz napisane, że jak jest wyżej niż 1,2m , pochylasz ja pod kątem ku dołowi:

gdzie takie coś masz napisane?

czytałem dwa razy i nigdzie takie coś nie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak czytasz dalej, masz napisane, że jak jest wyżej niż 1,2m , pochylasz ja pod kątem ku dołowi:

gdzie takie coś masz napisane?

czytałem dwa razy i nigdzie takie coś nie pisze

[color=#000000][font=Verdana]c.płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); [b]jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu;[/b] [/font][/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj własnie kombinowałem, co zrobić z tą rejstracją, poczytałem troche prawa i tablice zamontuje, na przyssawkach, do szyby pod słonecznikiem pasażera

i myślisz że będzie to miejsce zgodne z prawem?

sam to zacytowałeś:

"wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m"

:whistling:

Ale to jest w paragrafie pierwszym, który tyczy tylko tylnych tablic. Paragraf drugi jest o przedniej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj własnie kombinowałem, co zrobić z tą rejstracją, poczytałem troche prawa i tablice zamontuje, na przyssawkach, do szyby pod słonecznikiem pasażera

i myślisz że będzie to miejsce zgodne z prawem?

sam to zacytowałeś:

"wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m"

:whistling:

Ale to jest w paragrafie pierwszym, który tyczy tylko tylnych tablic. Paragraf drugi jest o przedniej :whistling:

umarlem! faktytcznie, tak czy owak, nie określa się, więc zobacze jak bedą reagować :wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

to sa polfitowe cwelu, jedynie moge założyc liftowe(IIlift), ale bardziej mnie jarają ledy takie jak masz ty :decayed:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Będziesz coś robił z układem wydechowym?

nie mam katów i mam wybebeszony środkowy tłumik(wsadzone rury), ale w przyszłości chciałbym jakąś kwasówkę o większej średnicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...