Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś clean pod maską będzie przy okazji?:naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wzmocnienie czolowe od 1.6 do 2,4 pasowal?

Opublikowano
Jakiś clean pod maską będzie przy okazji?:naughty:

Na razie tylko portfela :grin:

Opublikowano
  • Autor
Jakiś clean pod maską będzie przy okazji?:naughty:

będzie będzie, ale jak przyjda cieplejsze dni :wink:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

wzmocnienie czolowe od 1.6 do 2,4 pasowal?

nie, wzomocnienie od 2.4 różni się poduszką, tzn poduszka w 1,6 jest w pasie, a w 2.4 przy silniku :decayed:

Opublikowano

Miałem na myśli taki w wersji hard czyli pochowanie kabli itp:wink:

Ale domyślam się,że będzie czyste ori:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
Miałem na myśli taki w wersji hard czyli pochowanie kabli itp:wink:

Ale domyślam się,że będzie czyste ori:rolleyes:

kabli od czego? od silnika do ecu?:wink:

Opublikowano

przykładowo:wink:

dsc00679sw.jpg

Opublikowano

trzeba byc magikiem zeby to ogarnac :grin:

Opublikowano

Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania :grin:

Opublikowano

Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania :grin:

:facepalm:

Opublikowano

Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania :grin:

:facepalm:

:facepalm: ogarniają clean'y pod maską w Golfach 2 z silnikiem R32 więc wszystko jest do ogarnięcia. A w tej beemie elektryki w silniku pewnie mniej więcej tyle co i u Nas

Opublikowano
  • Autor

przy v6 nie ma tyle miejsca w komorze :grin: marzenie po otwarciu maski? czystość gracjana :jerk:

Opublikowano

daj fotkę przewodu od podciśnienia którego to nie wiesz gdzie umieścić , postaram się pomóc

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

piękna sprawa taki clean pod maską, ale weź to z V6 zrób:kwasny: masakracja

Opublikowano
  • Autor

Już ogarnalem, a tak gada na przelocie, kręcone kalkulatorem :bag:

http://www.youtube.com/watch?v=7BgUDsX2CuU

Sent from my HTC using Tapatalk

Opublikowano

dzwiek V6 jest swietny:wink: ale nie idzie w parze z osiagami.

Opublikowano

Ale idzie w parze,ze spalaniem:decayed: a poważnie good work dobrze wygląda a jeszcze lepiej chodzi:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ale idzie w parze,ze spalaniem:decayed: a poważnie good work dobrze wygląda a jeszcze lepiej chodzi:naughty:

jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne :banan3:

Opublikowano
Ale idzie w parze,ze spalaniem:decayed: a poważnie good work dobrze wygląda a jeszcze lepiej chodzi:naughty:

jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne :banan3:

:grin: to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6

Opublikowano

To kiedy kreska? :drunk: I flaszka za SWAP'a? :whistling:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Ale idzie w parze,ze spalaniem:decayed: a poważnie good work dobrze wygląda a jeszcze lepiej chodzi:naughty:

jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne :banan3:

:grin: to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6

Przepraszam bardzo, ale 1.6 pracuje głośniej od jakiegokolwiek silnika benzynowego w Audi :facepalm: Moje 1.8T w porównaniu do poprzedniego 1.6 jest praktycznie nie słyszalne :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.