Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie podoba , choć mogłyby być czarne , klamki w kolor troche nizej, czarny grill i bedzie elo w h*j

d50b4a219ed06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mi się podoba,kilka detali i będzie dobrze.Kilka akcentów zbliżających bude do koła i będzie naprawdę smacznie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne bardziej mi się podobały ale może zdj lipa bo chyba sandałem je robiłeś

zdjęcie kupa, ale co zrobisz, na weekend postaram się ustrzelić czym innym :wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

klamki w kolor auta dawaj ;x ;x.. jakis dystans tam wpadnie ?

tylko na tył :naughty:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Mi sie podoba , choć mogłyby być czarne , klamki w kolor troche nizej, czarny grill i bedzie elo w h*j

http://zapodaj.net/images/d50b4a219ed06.jpg

+1

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 20:36 ----------

tymrazem robione lewym sandałem

5Ux0Gdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu wydawały się trochę jaśniejsze, ale i tak jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne bardziej mi się podobały ale może zdj lipa bo chyba sandałem je robiłeś

zdjęcie kupa, ale co zrobisz, na weekend postaram się ustrzelić czym innym :wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

klamki w kolor auta dawaj ;x ;x.. jakis dystans tam wpadnie ?

tylko na tył :naughty:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Mi sie podoba , choć mogłyby być czarne , klamki w kolor troche nizej, czarny grill i bedzie elo w h*j

http://zapodaj.net/images/d50b4a219ed06.jpg

+1

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 20:36 ----------

tymrazem robione lewym sandałem

http://i.imgur.com/5Ux0Gdm.jpg

Aleeeee LIPAAAAA BUUUUU :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze trochę to nie pasuje, ale wszystko jest do uratowania, po za tym auto ma się tobie podobać :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym auto ma się tobie podobać :oczko:

najwazniejsze :wink:

laduj ten dystans i bedzie o niebo lepiej : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foto srednio wyszyl te kola ale na zywo napewno o wiele lepiej, dwa to jak zrobisz lepszym sprzetem fote to bedzie o wiele lepiej. U mnie tez czarne alu gina ale mi sie podoba tak samo Tobie sie widza a to najwazniejsze, moze ramke z grila w kolor alu? Czekam na foty:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pakuj ten dystans, zdjęcie dobrym sprzętem w słońcu i będzie malina :naughty: Na tym zdjęciu ujowo jak barszcz, ale ja wiem, że w rzeczywistości wygląda duuuużo lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak spisuje się ten silnik 2.4 ? Jakie spalanie jest ? Jak najwięcej informacji podaj jeśli mógłbyś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak spisuje się ten silnik 2.4 ? Jakie spalanie jest ? Jak najwięcej informacji podaj jeśli mógłbyś. :)

nie wiem co mam Ci powiedzieć, z przesiadki z 1.6 to jest rakieta, kultura pracy tego silnika jest po prostu nieziemska, spalanie 10 - 12, ale teraz nie ma chwili, żebym nie przydusił sam rozumiesz :wink:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

z racji tego, że graty leżą u mnie od dwóch miesięcy, a jawor dostarczył mi oparki, kolega oli mnie zmotywował swoimi usami do pracy, postanowiłem przy niedzieli coś wyrezać:kox:

8l4PtKL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracja bardzo szpeci w tym miejscu ;x

taaa, wygląda jak rekim, ale co zrobisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta malutkie amerykanskie fajnie by wygladaly tu, no ale ryzyko straty dowodu wzrasta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta malutkie amerykanskie fajnie by wygladaly tu, no ale ryzyko straty dowodu wzrasta :kwasny:

u mnie w okolicy, jeden przejazd z inną rejką, lub bez = halt + dowód :kwasny::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie mi po co sie robi zderzak na gladko, kiedy w efekcie finalnym wyglada to zdecydowanie gorzej jak oryginalnie.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie mi po co sie robi zderzak na gladko, kiedy w efekcie finalnym wyglada to zdecydowanie gorzej jak oryginalnie.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

bez rejki jest ok :naughty: mi się widzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...