Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nice:naughty:

jeszcze polifty na tył załóż:wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elegancko to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor
nice:naughty:

jeszcze polifty na tył załóż:wink:

kitram na ledy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach :naughty:

dsc00181n.jpg

Opublikowano
nice:naughty:

jeszcze polifty na tył załóż:wink:

kitram na ledy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach :naughty:

http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg

wsadź polifty lepiej :decayed: a co do kół to bym dał srebrne normalnie, bo całe czarne jeszcze w macie zginą na aucie

Opublikowano
  • Autor
nice:naughty:

jeszcze polifty na tył załóż:wink:

kitram na ledy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach :naughty:

http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg

wsadź polifty lepiej :decayed: a co do kół to bym dał srebrne normalnie, bo całe czarne jeszcze w macie zginą na aucie

będą w połysku, po prostu czarny mat miałem pod reką :decayed:

Opublikowano
nice:naughty:

jeszcze polifty na tył załóż:wink:

kitram na ledy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach :naughty:

http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg

MAŁPA I ZGAPIACZ :foch:

Opublikowano
  • Autor
nice:naughty:

Jeszcze polifty na tył załóż:wink:

kitram na ledy :decayed:

---------- post dopisany at 22:47 ---------- poprzedni post napisany at 22:43 ----------

w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach :naughty:

http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg

małpa i zgapiacz :foch:

kseroczorny

:decayed:

Opublikowano

Jeszcze zmałpuj grill RS4 to wlecę tam do Ciebie i Ci d*pę skopię :grin:

Opublikowano
  • Autor

narazie nie ma floty na takie rarytasy, trzeba ogarnąć na sezon mechanike:whistling: ale myślę :banan:

Opublikowano

1.8T 180KM rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów, zerknij w dział sprzedam :wink::grin:

Opublikowano
  • Autor
s7aIF6G.jpg
Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

hmmm, ciekawe jak będzie wyglądać, chociaż dalej sądzę że zginie troche na aucie, albo srebro albo jakiś kolor może? :decayed:

zrobi się trochę cieplej i założę felgę na auto, zobaczymy jak to wygląda :wink:

Opublikowano

dojebane to koło:jerk:

Opublikowano

fajnie pomalowane ale też nie jestem przekonany że na srebrnym będzie dobrze wyglądać

weź przymierz bez opon nawet i obadaj jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor

znalazłem coś takiego, przy połysku nie wygląda źle i oczywiscie bedzie wiekszza gleba niz na focie

8222701754_76acc95c0a_c.jpg

Opublikowano

Jest ok wg. mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

kilka shootów nowym aparatem :kox:

dANjOJm.jpg

vsBjv3m.jpg

NWV8Lbp.jpg

BnwEcMN.jpg

a tu dla porównania wnętrza znalazłem

fffkn.jpg

Opublikowano

Jest elegancko, pakuj kiere i tunel ppolift:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.