Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a dach polysk czy mat? mysle ze mat bo inaczej to wiocha:wink:

myślałem o połysku, ale folia nie odda takiego połysku jakbym chciał, więc raczej mat:kox:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko mat:decayed:

Opublikowano

150x100 wystarcza na dach spokojnie. Wg mnie połysk na dachu to nie wiocha wcale.

Opublikowano
  • Autor
150x100 wystarcza na dach spokojnie. Wg mnie połysk na dachu to nie wiocha wcale.

z foli uzyskasz ew półmat, tak sądze :wink:

Opublikowano
150x100 wystarcza na dach spokojnie. Wg mnie połysk na dachu to nie wiocha wcale.

napisalem ze wiocha skoro ma slupki, trojkaty i lustra w macie a dach polysk, albo wszystko polysk albo mat

100x150 nie bede sie klucil ale chyba dach przy szybie przedniej ma wiecej jak 100:wink:

Opublikowano
150x100 wystarcza na dach spokojnie. Wg mnie połysk na dachu to nie wiocha wcale.

napisalem ze wiocha skoro ma slupki, trojkaty i lustra w macie a dach polysk, albo wszystko polysk albo mat

100x150 nie bede sie klucil ale chyba dach przy szybie przedniej ma wiecej jak 100:wink:

Zgadza się, źle napisałem. Miało być 110cm. Dokładnie tam 107cm jest. Można wziąć 120x160 i napewno starczy.

Opublikowano
A ja mam takie pytanie. Byłem u lakiernika i chciałem malować dokładki, a ten mi na to, że trzeba dać minimum 3 warstwy podkładu, że plastik nie jest przystosowany pod malowanie, że byle kamyk i mi płatami zacznie odchodzić lakier itd. Jak to z tym jest bo już sam nie wiem?

zmien lakiernika..... bo ma malo doswiadczenia w malowaniu.....

Opublikowano
  • Autor
A ja mam takie pytanie. Byłem u lakiernika i chciałem malować dokładki, a ten mi na to, że trzeba dać minimum 3 warstwy podkładu, że plastik nie jest przystosowany pod malowanie, że byle kamyk i mi płatami zacznie odchodzić lakier itd. Jak to z tym jest bo już sam nie wiem?

zmien lakiernika..... bo ma malo doswiadczenia w malowaniu.....

dropsone dobrze rzecze:decayed:

Opublikowano

fajne zmiany :thumbup1: wykonałeś

Opublikowano
  • Autor

398be.jpg

:decayed:

Opublikowano

polift

Opublikowano

fajnie wyszło, ciężko było z tym przetłoczeniem?

Opublikowano
  • Autor
polift

lift

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

fajnie wyszło, ciężko było z tym przetłoczeniem?

troche zabawy było, ale jak widać do zrobienia:decayed:

Opublikowano

elegancko wyszło:naughty: jak przetłoczenie robiłes:slina:

Opublikowano
  • Autor

dokładkę będziesz spawał ze zderzakiem?

nie, bo planuje 59 - 60 cm i ew strace dokładke :grin:

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

elegancko wyszło:naughty: jak przetłoczenie robiłes:slina:

jape zakleiłem żywicą, a resztę szpachlą z włoknem szklanym, troche browara we krwi i rzezbi się, że aż miło :decayed:

Opublikowano

Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

Opublikowano

Finał będzie ciekawy :) szacunek za włożoną pracę.Powodzenia w modzeniu :)

Opublikowano
  • Autor
Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Opublikowano
Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Tylny u mnie 100zł :naughty: Przemyśl :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.