Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie chodzi o odcienie kolorow :wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co to za zderzak, polift czy US?

zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Ciebie ładnie poyebało synu :banan:

Dokladnie.

Drzwi malujesz cale czy do listwy?

całe

to wyeb listwy te na polowie drzwi tez
Opublikowano
  • Autor
to po co dajesz nowy zderzak i go malujesz? Ze starym co bylo nie tak?

w starym był hak, nie było opcji spasowania tego odstawał itp, a tego wyrwałem za browarka:wink:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

co to za zderzak, polift czy US?

zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Ciebie ładnie poyebało synu :banan:

Dokladnie.

Drzwi malujesz cale czy do listwy?

całe

to wyeb listwy te na polowie drzwi tez

eeeeeee wuja, nie podoba mi się bez listew, a te grubsze liftowe są spoko :wink:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

pewnie chodzi o odcienie kolorow :wink:

dokładnie, na srebnym wszystko widać, dlatego nie warto bawić się w połówki elementów, jak można siknąć całe

Opublikowano

nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu?

A gdzie tam moje foty ?:wink: a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..

Opublikowano
  • Autor
nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu?

A gdzie tam moje foty ?:wink: a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..

maluje całego włacznie z dachem :decayed:

srodkowy mam:

AWG Tłumik sportowy rurowy uni przelotowy Cz-wa (3376596894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

A to na te patrzyłem. A te Chińczyki lepsze chyba sądząc po filmiku teraz nie wiem co zrobic:) ile farby(bazy) wychodzi ? Bo planuje zrobic to w niedługim czasie i siebie? Malujesz sam ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Opublikowano
nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu?

A gdzie tam moje foty ?:wink: a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..

maluje całego włacznie z dachem :decayed:

srodkowy mam:

AWG Tłumik sportowy rurowy uni przelotowy Cz-wa (3376596894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesteź głópi. Za to co fpakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego.

:bag:

Opublikowano

Żeby tylko o 6 :bag:

Opublikowano
Żeby tylko o 6 :bag:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl

Opublikowano
Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl

:shock3:

Opublikowano

zrobił lifta z przedlifta,założył usa i jeszcze zarobił polak potrafi:grin:

Opublikowano
Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl

skrobnij w wolnej chwili PW, jakie koszta pryśniecia całego wozu:wink:

Opublikowano
zrobił lifta z przedlifta,założył usa i jeszcze zarobił polak potrafi:grin:

Nie wiedziałeś, że Mirek handlarz przedsiębiorca, to on? :guma:

Opublikowano

a nie podobny:grin:

Opublikowano

Ale to on ?

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

ja w komorze za dwa boki progi i przedni zderzak 2tys z materialem dalem a Ciebir czorny ile wyjdzie?

Opublikowano
  • Autor
ja w komorze za dwa boki progi i przedni zderzak 2tys z materialem dalem a Ciebir czorny ile wyjdzie?

W tysiaku się zamkne, ale przygotowuje wszystko Sam, włącznie z oklejaniem, dlatego zdecydowałem się na malowanie całości :)

Opublikowano

czyli potem wkurzac się tylko na siebie:wink: chociaż z drugiej strony jak widze pod lakierem ryski po papierze a było "profi" malowane to mnie krew zalewa,może lepiej samemu ogarnąc co się da

Opublikowano
czyli potem wkurzac się tylko na siebie:wink: chociaż z drugiej strony jak widze pod lakierem ryski po papierze a było "profi" malowane to mnie krew zalewa,może lepiej samemu ogarnąc co się da
niestety wsio co pod baza potrzebuje siasc troche czasu wiec nawet jak bedzie spyrka zakraszone na lustro to i tak trzeba odczekac bo siadzie...:facepalm:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.