Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zapomniał, że na GG gadaly? :decayed: całość przełóż i już masz fi60 po całości. Ja jak kata wyjebywałem, to fi65 rure kupiłem półtora metra za 22 złocisze, dziękuję dobranoc, spawanie czteropak mnie kosztował.

Ja mam sklerozę :grin:

Coś pomyślę nad wydeszkiem.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moja brocha już się zakończyła, rano leci do lakiernika, szczerze mówiąc troche się martwie o jakiekolwiek moje nie dopatrzenia, ale jak to mówi mój dziadek, ze starego nowego nie zrobisz :decayed:

ass_zps931ad8a8.jpg

Opublikowano

Będzie nowy lakier na całym aucie?:decayed:

Opublikowano

Na pewno coś zjebałeś :grin:

Opublikowano

z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

Opublikowano
  • Autor
Będzie nowy lakier na całym aucie?:decayed:

nie tylko tylny zdeś :wink:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Na pewno coś zjebałeś :grin:

i to na bank w najbardziej widocznym miejscu

Opublikowano

:guma:

Opublikowano
  • Autor
z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:

Opublikowano

No to Ty kozak jesteś :decayed: Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka :decayed:

Opublikowano
z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:

bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie :jerk:

ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl :polew:

Opublikowano
  • Autor
No to Ty kozak jesteś :decayed: Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:

bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie :jerk:

ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl :polew:

otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo :decayed: typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka

Opublikowano
No to Ty kozak jesteś :decayed: Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:

bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie :jerk:

ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl :polew:

otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo :decayed: typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka

A jak ja szukalem klapy to 300 i w gore i jeszcze do malowania ;/

Opublikowano
No to Ty kozak jesteś :decayed: Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:

bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie :jerk:

ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl :polew:

otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo :decayed: typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka

A jak ja szukalem klapy to 300 i w gore i jeszcze do malowania ;/

Jak sie drogo sprzedaje to sie drogo kupuje :decayed:

Btw do tej pory czekam na odpowiedz na maila czy mi sprzedasz emblematy bose :whistling::polew:

Opublikowano
No to Ty kozak jesteś :decayed: Weź podrzuć na pw jakieś fotostory gładkiego zderzaka :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

z 10 lat mlotzego bys mial :guma:

wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin:

bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie :jerk:

ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl :polew:

otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo :decayed: typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka

A jak ja szukalem klapy to 300 i w gore i jeszcze do malowania ;/

Jak sie drogo sprzedaje to sie drogo kupuje :decayed:

Btw do tej pory czekam na odpowiedz na maila czy mi sprzedasz emblematy bose :whistling::polew:

Ja nic na ten temat nie wiem

Opublikowano

Byles Jawor uciszony i pisalem zapytanie z allegro - miales wystawione 4 emblematy za 100

odpisales ze poszukasz ile masz i temat ucichl :wink:

jak chcesz to Ci wkleje maila....

Opublikowano
  • Autor

dzisaj wróciła do mnie :banan:

IMG_0203_zps4fbf211f.jpg

IMG_0204_zpsc437b23f.jpg

Opublikowano

Znam to uczucie, banan sam sie robi na twarzy:decayed: zajebales z klapa jak moje lakiernik ktory tej podstawki nie sciagnal spod rejki bo pow ze sie nie dalo tylko u Ciebie chyba rejka siadzie na gola klape i zakryje dziury?

Opublikowano
  • Autor

Sławek, tam przychodzi blenda :wink:

Opublikowano

a ja myslalem ze rejke juz odrazu dasz na klape bez blendy

Opublikowano
rob cos z progami :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Znam to uczucie, banan sam sie robi na twarzy:decayed: zajebales z klapa jak moje lakiernik ktory tej podstawki nie sciagnal spod rejki bo pow ze sie nie dalo tylko u Ciebie chyba rejka siadzie na gola klape i zakryje dziury?
wszystko z klapa git tak ma byc
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.