Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Z C7 są lepsze niż z B8.

No o to mi chodziło:decayed:

Gdy są ciepłe dni, nie mam tego problemu

przecież Ty masz z C6 soczewki, mi się z nimi absolutnie nic nie działo jak je miałem

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisz coś wiec:wink: co gdzie i jak?

napisz do gwertego, to poda Ci dokładnie paramtery takiego rezystora, mi gość dobrał w sklepie, najbardziej odpowiądajacy h7, teraz mam już skitrane w lampie i nie uśmiecha mi się tego rozkręcac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z C7 są lepsze niż z B8.

No o to mi chodziło:decayed:

Gdy są ciepłe dni, nie mam tego problemu

przecież Ty masz z C6 soczewki, mi się z nimi absolutnie nic nie działo jak je miałem

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Z c6 są dobre soczewki Ale powiem wam że kupiłem kiedyś całe lampy z c6 dla soczewek i te Soczewki to jakaś kicha była. Gwerty twierdził że są z c5 ale wiem co rozbieralem. Więc trzeba uważać. Ja polecam zawsze soczewki z Bmw e60 lift. Pewny towar i jasno na drodze ze hej. Według mnie dużo lepiej niż z q7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio jeszcze nie wsadzone na cacy, trzeba zakodować tuner tmc i będzie banglać :decayed:

OjHbSdq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, widzę kolega z moich okolic :D Autko widziane niejednokrotnie na mieście ;) Nieźle je dopracowałeś i o to chodzi, szacun. Choć na obecnym secie jeszcze nie miałem okazji zobaczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, widzę kolega z moich okolic :D Autko widziane niejednokrotnie na mieście ;) Nieźle je dopracowałeś i o to chodzi, szacun. Choć na obecnym secie jeszcze nie miałem okazji zobaczyć :P

wreszcie ktoś z okolic, czym hasasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet fsw :decayed:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

w przyszłym miechu bierzemy te dokładki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet fsw :decayed:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

w przyszłym miechu bierzemy te dokładki :wink:

:thumbup1:

i wspólne rezanko przy montowaniu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być, w s4 wiem już do którego miejsca ja przyłożyć a rs'a chcę podziurawić zanim pomaluję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dokladeczki bedziecie rezali ?

reis%7CFrontansicht.jpg

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

może być, w s4 wiem już do którego miejsca ja przyłożyć a rs'a chcę podziurawić zanim pomaluję :wink:

mojego tez podziurawimy przed malowaniem, bede malował z progami koło lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się zgadamy i od razu mój tez by się prysnęło, ten sam kolor to może by jeszcze lepsza cenę się udało zrobić , pogadamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się zgadamy i od razu mój tez by się prysnęło, ten sam kolor to może by jeszcze lepsza cenę się udało zrobić , pogadamy :naughty:

mi zostało dość farby z malowania, więc ja nie będę bazy kupował:wink:w kontakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...