Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
skąd masz EOSa 6D?:shock3:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a w temacie, srebrne listwy to moim zdaniem krok w tył:wink:

nie mój :wink:

listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon :whistling:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

też bym u siebie stożek wrzucił ale nie podoba mi sie jaki tam bajzel się robi z kablami, da się to jakoś ładnie ogarnąć?

da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam :wink:

to niebieskie gowno przy akku to co errajd dla biedoty? :decayed:

podtlenek :przebiegly:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
skąd masz EOSa 6D?:shock3:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a w temacie, srebrne listwy to moim zdaniem krok w tył:wink:

nie mój :wink:

listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon :whistling:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

też bym u siebie stożek wrzucił ale nie podoba mi sie jaki tam bajzel się robi z kablami, da się to jakoś ładnie ogarnąć?

da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam :wink:

to niebieskie gowno przy akku to co errajd dla biedoty? :decayed:

podtlenek :przebiegly:

nie możesz szczymać parcha i sie zaczadzasz? :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

dzisaj wkoncu doszły dystanse zmieniające rozstaw, czytaj przymiarka koła:decayed:

tył

1_zps3d1f32d2.jpg

przód. et 25 8j, będzie to skręcać? :grin:

2_zps20eb8f63.jpg

a teraz...

35b347960c9e.jpg

3_zpsfbb8ec2f.jpg

tak, tak, wiem fajnie spasowany zdesio :decayed:

4_zps8826d0da.jpg

no i mała gratka rs4:kox:

IMG_1928_zps03f35110.jpg

Opublikowano

zbierz kilka mm z piasty przednich felg :decayed:

Opublikowano

A po co ma zbierac, auto usiadzie i fela wskoczy do srodka!! :cool:

Opublikowano
:shock3::shock3: :slina: czorny ogień po prostu :naughty::oklasky:
Opublikowano

zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

Beznazwy_1a.jpg

Opublikowano
zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

http://s28.postimg.org/owux6fm95/Beznazwy_1a.jpg

Lepiej, ale zapomniałeś tylne nadkole jeszcze naprawić :decayed:
Opublikowano
  • Autor
zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

http://s28.postimg.org/owux6fm95/Beznazwy_1a.jpg

:hi::kox:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

http://s28.postimg.org/owux6fm95/Beznazwy_1a.jpg

Lepiej, ale zapomniałeś tylne nadkole jeszcze naprawić :decayed:

no zjebałem :decayed: ale co zrobisz :grin:

Opublikowano
zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

http://s28.postimg.org/owux6fm95/Beznazwy_1a.jpg

:hi::kox:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

http://s28.postimg.org/owux6fm95/Beznazwy_1a.jpg

Lepiej, ale zapomniałeś tylne nadkole jeszcze naprawić :decayed:

no zjebałem :decayed: ale co zrobisz :grin:

Wychodzi na to, że budę musisz zmienić :whistling:

Opublikowano
zepsute miałeś to foto, na szczęście poprawiłem:whistling:

http://s28.postimg.org/owux6fm95/Beznazwy_1a.jpg

Lepiej, ale zapomniałeś tylne nadkole jeszcze naprawić :decayed:

no zjebałem :decayed: ale co zrobisz :grin:

:whistling:

mlotek_gumowy_freundsmall.JPG

Opublikowano

Co to za fela? Ladnie siedzi :kox:

Opublikowano
Co to za fela? Ladnie siedzi :kox:

Czorna Świnia się okociła i ma prosięta :decayed:

Opublikowano

Faktycznie na kompie widac znaczek proshę. To pewnie dzieki naszym zakupom, tajli nasprzedawal i sie spasl

Opublikowano
Faktycznie na kompie widac znaczek proshę. To pewnie dzieki naszym zakupom, tajli nasprzedawal i sie spasl

Najbardziej na wycieraczkach Kowiego się dorobił :decayed:

Opublikowano

Ładnie siadło kółko! jakie opony na to ostatecznie założysz?

Opublikowano
  • Autor
Faktycznie na kompie widac znaczek proshę. To pewnie dzieki naszym zakupom, tajli nasprzedawal i sie spasl

Najbardziej na wycieraczkach Kowiego się dorobił :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Ładnie siadło kółko! jakie opony na to ostatecznie założysz?

205/35 215/35:wink:

Opublikowano

strasznie to wygląda :facepalm:

10.0_215_35_R19_Nankang_NS2.jpg

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Do rantu nawet nie dochodzi :decayed:

10.0_215_35_R19_Nankang_NSII.jpg

Opublikowano

jeszcze będziesz zazdrościł:whistling:

Opublikowano

Wątpię. Naciągi są ok, ale to już przesada :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.