Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam lepsza gratke na ten tydzień, wszystkie elementy już mam, we wtorek składam :banan:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

qtpexhaustvalve1_1.jpg

takie cos kupiłes?

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Exhaust Cutout Valve | eBay

drogie to:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się przekopywał przez 76 stron i poczekam aż auto wyjedzie ukończone :decayed: na pewno zryje mi beret i jeszcze długo nie sprzedam b5 :decayed:

Zayebisty patent z wydechem, sam się zastanawiałem nad przeszczepem klapek od czegoś nowszego ale fajnie, że jest taki gotowiec :jerk:

Tylko felgi ujnia straszna, jak chcesz to mogę się wymienić za moje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się przekopywał przez 76 stron i poczekam aż auto wyjedzie ukończone :decayed: na pewno zryje mi beret i jeszcze długo nie sprzedam b5 :decayed:

Zayebisty patent z wydechem, sam się zastanawiałem nad przeszczepem klapek od czegoś nowszego ale fajnie, że jest taki gotowiec :jerk:

Tylko felgi ujnia straszna, jak chcesz to mogę się wymienić za moje :kox:

zobaczymy co wyjdzie z tym tłumikiem, mam tylko nadzieje, że przepustnica będzie szczelna, bo jakby gdzieś uciekało to będzie pierdział :facepalm:

no to zrobimy deala :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się filmiku jak już zmontujesz ten wynalazek, jak będzie pierdzieć więcej niż się spodziewałeś to pamiętaj, że jestem pierwszy w kolejce po to :grin:

Serio zamienisz prosiaczki za czarną stal R15? :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się filmiku jak już zmontujesz ten wynalazek, jak będzie pierdzieć więcej niż się spodziewałeś to pamiętaj, że jestem pierwszy w kolejce po to :grin:

Serio zamienisz prosiaczki za czarną stal R15? :banan2:

to sie zmontuje jakieś wideo :decayed:

a ja myślałem, że ty masz najnowsze VOSSENy :bag::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą drukarkę, drugich takich kołpaków a'la lorinser nie znajdziesz a pod spodem czarna nie zniszczalna :grin:

Zrób coś pod maską i zamień v6 na v8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą drukarkę, drugich takich kołpaków a'la lorinser nie znajdziesz a pod spodem czarna nie zniszczalna :grin:

Zrób coś pod maską i zamień v6 na v8 :naughty:

z silnikiem koniec rycia, mocno ogranicza mnie ośka, pod koniec sezonu zaczne szukać budy w q i jakiegoś sensownego silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prosiakach są takie przepustnice tylko wyprowadzone na sam koniec wydechu,takie 3.8 albo 4.8 genialnie na tym gada:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prosiakach są takie przepustnice tylko wyprowadzone na sam koniec wydechu,takie 3.8 albo 4.8 genialnie na tym gada:naughty:

ja to własnie widziałem S8 D4, wydech cichy i sportowy(rurka pomijająca wydech) proste :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Bogol :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Rs4 w b5 w sedanie jest kox rezaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Nosb ma całe body za 10k:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...