Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
taa :wink: a na zime stal w 18' :grin: lipa, że w ośce nie można tyłu ruszyć z tego co wiem? i zostaje seria

http://i.imgur.com/nRd4Gnm.jpg

280mm na tyle w FWD, praktycznie p&p :decayed:

a coś więcej w tym temacie?:whistling:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

haha jakie zainteresowanie :decayed:

Opublikowano

Bo ciekawe tez mnie to interesuje co to jest

Opublikowano

wygląda jak niewentylowane 280 z przednich 1Z itp, a co z łożyskami, jarzmami i zaciskiem?

Opublikowano

I recznym

Opublikowano

moze by zalozyc osobny temat zeby czornemu bajzlu nie robic :wink:

Opublikowano

jako ze jeszcze nie dostalem auta w swoje rece po modach to nie moge powiedziec dokladnie co i jak. wiem tylko ze uzyte zostaly jarzma z s8 d2, reczny dziala normalnie, zacisk zostal oryginalny. mysle ze najlepiej bedzie kontaktowac sie bezposrednio z autorem modyfikacji - BRmotoRS, Bartek, 885 60 50 40

Opublikowano
wygląda jak niewentylowane 280 z przednich 1Z itp, a co z łożyskami, jarzmami i zaciskiem?

wentylowane sa na zdj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja mam lepsza gratke na ten tydzień, wszystkie elementy już mam, we wtorek składam :banan:

Opublikowano
ja mam lepsza gratke na ten tydzień, wszystkie elementy już mam, we wtorek składam :banan:

ostro , widzialem to na necie ale nie moglem znalesc xD mozna takie cos na allegro kupic> ? pzdr

Opublikowano

kaffar, traktor z takim czyms to nie porozumienie:wink: będzie taki klekot wyraxny ze aż ci kolana zaczna w rytm podskakiwać:grin:

Opublikowano
kaffar, traktor z takim czyms to nie porozumienie:wink: będzie taki klekot wyraxny ze aż ci kolana zaczna w rytm podskakiwać:grin:

kowi :D spokojnie xD nie dla mnie heh .

Opublikowano
ja mam lepsza gratke na ten tydzień, wszystkie elementy już mam, we wtorek składam :banan:

Te, te, ja też chce :grin:

Opublikowano
wygląda jak niewentylowane 280 z przednich 1Z itp, a co z łożyskami, jarzmami i zaciskiem?

wentylowane sa na zdj :naughty:

A to nie z S8 D2 ?? Tam byly 280mm 22mm :eusathink:

Opublikowano
A to nie z S8 D2 ?? Tam byly 280mm 22mm :eusathink:

z s8 d2 sa jarzma jak juz wspominalem. tarcze, zaciski, piasta to zlepek czesci grupy vag. tyle wiem na ten moment

Opublikowano
ja mam lepsza gratke na ten tydzień, wszystkie elementy już mam, we wtorek składam :banan:

jak to dziala? znaczy widze na filmiku, ale chodzi mi o to jak przymknie ten dlawik to spaliny gdzie leca? dodge stelath mial to na dwoch wygarach, nie musze mowic co sie dzieje jak ma przelot otwarty :grin::shock3:
Opublikowano
  • Autor

tak to wyglada ryju:

1284934297_4InchElectricExhaustCut-OutKit_Cutout1.jpg

Opublikowano

na i fajno będziesz miał czym i glebe napierdalać :grin:

Opublikowano
  • Autor
aha czyli na bok wali po otwarciu i gulgocze pod autem

joo, musisz to wstawić przed tłumikami :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.