Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
szkoda ze przód masz damski:polew::polew::polew::polew:

a Ty przód i tył :grin:

Oboje macie niemęski setup :przebiegly::decayed:

:hahaha:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za duży naciąg jak dla mnie :wink:

Opublikowano
a no jeszcze wpadły nowe gumy od wuja mrogala, 205/35 na 8j

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/IMG_2025_zpsbdef9ac0.jpg

To kolo jest poyebae:thumbup::eek::D

jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić:decayed:

tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie :wink:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ----------

jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j

http://i.imgur.com/NksZhZ7.jpg

http://i.imgur.com/k6IG00y.jpg

Fajnie wskoczylo ale co robiliscie 6 h to nie mam pojecia hyba ze w tym czasie peklo pare butelek % :D Mi 4 szt wrzucili za 40minut z wywazeniem ;)

Opublikowano
  • Autor
Za duży naciąg jak dla mnie :wink:

przy spasie będzie akurat :decayed:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

a no jeszcze wpadły nowe gumy od wuja mrogala, 205/35 na 8j

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/IMG_2025_zpsbdef9ac0.jpg

To kolo jest poyebae:thumbup::eek::D

jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić:decayed:

tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie :wink:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ----------

jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j

http://i.imgur.com/NksZhZ7.jpg

http://i.imgur.com/k6IG00y.jpg

Fajnie wskoczylo ale co robiliscie 6 h to nie mam pojecia hyba ze w tym czasie peklo pare butelek % :D Mi 4 szt wrzucili za 40minut z wywazeniem ;)

uparła się jedna, albo dociskało ją do jednej strony, albo do drugiej, a chciałem, żeby było po środku, napomowalismy 4bary w poniedziałek powtórka, może troche się rozejdzie :decayed:

Opublikowano

4 bary? to mało, miękkie chyba te nankangi

mi jak zakładali federale to jedna opona przyjęła prawie 7 :decayed: a było tylko 225/35 na 8,5j

Opublikowano
Za duży naciąg jak dla mnie :wink:

Zgodzie się nie widzi mi się tak duży naciag

4 bary? to mało, miękkie chyba te nankangi

mi jak zakładali federale to jedna opona przyjęła prawie 7 :decayed: a było tylko 225/35 na 8,5j

Ale to chyba tylko na zdjęte kolo? Z takim ciśnieniem chyba nie jezdzicie?

Opublikowano

nie, takie ciśnienie było potrzebne żeby sie opona ułożyła na feldze :wink:

Opublikowano

No właśnie bo az mnie to wystraszylo

Opublikowano

7 barów, naciąg, gwint - przejedz się przez Kalisz :grin:

Opublikowano
7 barów, naciąg, gwint - przejedz się przez Kalisz :grin:

gdzie jest ykslagor? JEBAĆ KALISZ! :polew:

Opublikowano

Ładnie się naciągnęła,może to fajnie na aucie wygladać jak dobrze spasujesz:wink:

Opublikowano

Ja kompletnie nie czuję tych wszystkich naciągów.

Taka za***ista fela a opona jak od tico.

Opublikowano
Ja kompletnie nie czuję tych wszystkich naciągów.

Taka za***ista fela a opona jak od tico.

+1.

Opublikowano

Czorny poyebanys :decayed: naciąg z gleba będzie robił szal!!! U mnie skromne 215x35 na 8.5 ale ma być kompromis

Opublikowano

na początku ta felga mi wogóle nie leżała, ale teraz jak nawlokłeś te opony to jest sztos, na aucie zrobi robotę :wink:

Opublikowano
7 barów, naciąg, gwint - przejedz się przez kalisz :grin:

gdzie jest ykslagor? Jebać kalisz! :polew:

jk 200% !

Opublikowano

Kiedy to zakladasz na auto?

Opublikowano
  • Autor
Kiedy to zakladasz na auto?

Koniec tygodnia/ przyszły tydzień

Opublikowano

Czorny wiosnę zapowiadasz ?:)

Opublikowano

nie trzeba zapowiadać bo juz jest:decayed: za chwile będzie wstyd jeździć na zimie:facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.