Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja kompletnie nie czuję tych wszystkich naciągów.

Taka za***ista fela a opona jak od tico.

+1.

+2 (odkąd jestem na forum)

A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255 :grin:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kriss na 255 to w zakręcie miszcz będziesz :)

Opublikowano
Ja kompletnie nie czuję tych wszystkich naciągów.

Taka za***ista fela a opona jak od tico.

+1.

+2 (odkąd jestem na forum)

A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255 :grin:

ja ci mówiłem pod stelmetem że dla mnie twoje 235 wyglądają dużo lepiej od moich 225 :wink:

Opublikowano
  • Autor

co wy wiecie....

BvBUtg1.jpg

:decayed:

Opublikowano

Czorny, zapomniałem Ci powiedzieć, te halogeny ode mnie dodają +5km i 10 Nm :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

to zmienia postac rzeczy :decayed:

Opublikowano

Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

Opublikowano
  • Autor
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

tam w te szpare będzie wchodził błotnik :grin::banan:

Opublikowano
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

tam w te szpare będzie wchodził błotnik :grin::banan:

To nawet rantów rolować nie musisz...- wejdzie bez rolki :grin:

Opublikowano
Ja kompletnie nie czuję tych wszystkich naciągów.

Taka za***ista fela a opona jak od tico.

+1.

+2 (odkąd jestem na forum)

A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255 :grin:

ja ci mówiłem pod stelmetem że dla mnie twoje 235 wyglądają dużo lepiej od moich 225 :wink:

Wiem, pamiętam :wink:

Sam się dalej zastanawiam co założyć 225/40 czy 235/35...

Opublikowano
tam w te szpare będzie wchodził błotnik :grin::banan:

:kox:

70916_3326_500_Airride.gif

Opublikowano

Skad ja to znam:)

Opublikowano
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

Że niby komu strzeliły opony jadąc do Nysy? :eusathink:

Opublikowano
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

Że niby komu strzeliły opony jadąc do Nysy? :eusathink:

Ja tam niewiem, ja tylko plotki słyszałem... :decayed:

:grin:

Opublikowano

Ogrowi strzelają co chwile ale to chyba za karę, że pół roku felg szuka:decayed:

Opublikowano
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

Że niby komu strzeliły opony jadąc do Nysy? :eusathink:

Ja tam niewiem, ja tylko plotki słyszałem... :decayed:

:grin:

Opowiedz co słyszałeś :naughty:

Opublikowano
Czorny naciąg piękny tylko czego się jeszcze ta opona trzyma? :grin:

Znowu będą historie z wystrzałami w drodze na Nysę... :decayed:

:grin:

I znowu Ci Czorny dowód zabiorą.. I na co Ci to? :grin:

Opublikowano

Jak zabierają dowód znaczy ze to juz projekt poważny jest :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.