Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Błąd 302 przekaznik elektrozaworu ABS


Marcin81GT

Rekomendowane odpowiedzi

sprobuje wyczyscic moze cos pomoze a jak nie podjade do znajomego i podlacze pad vag i odczytam blad dzieki za porady pozdrawiam napisze jak juz wszystko posprawdzam czy pomoglo pozdro :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 12:34 _________________________________________________No i wydaje sie byc po problemie przeczyscilem oby dwa czujniki jak je wyciagnolem okazalo sie ze sa tak zasyfione i pordzewiale teraz drganie pedalu ustapilo mam ndzieje ze tak juz zostanie wielkie dzieki grzanek85 no i calej reszcie bo jak sie okazalo raz zle wlozona wtyczka abs a dwa to zabrudzone czujniki ale wspolnymi silami doszlismy jeszcze raz dzieks pozdro :) teraz zostalo mi tylko wspomaganie do opanowania http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_kierowniczy/b5_adp_problem_ze_wspomaganiem-t27386.0.html moze i w tym mi ktos jeszcze czegos doradzi nie zaszkodzi pare rad wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są źle ustawione pierścienie na piastach popatrz i przesuń delikatnie śrubokrętem żeby byłe mniej więcej wszystkie tak samo pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesunąłeś którąś koronkę abs-u i dlatego tak sie stało sprawdź czy są na równi z czujnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 kołach są czujniki, wyjmij czujnik i popatrz przez otwór jak jest ustawiona koronka, może jest gdzieś przesunięta i nie chodzi równo z czujnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja pytam z czystej ciekawosci gdyz u mnie byla wina czujnikow ale w przodzie przeczyscilem je i abs juz sie nie swieci w tyle nie ruszalem bo myslalem ze sa ale tylko na przodzie czujniki ruszac ich nie bede bo jest jak narazie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...