Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy cena 800zl za Pioneera AVH-3200DVD ( używka ) jest ok? Czy za wiele? Bo jestem zainteresowany taki cacuszkiem, tylko mam problem bo nie moge nigdzie dostac konsoli 2DIN od polifta... ;(

Opublikowano
  • Autor

Czy cena 800zl za Pioneera AVH-3200DVD ( używka ) jest ok? Czy za wiele? Bo jestem zainteresowany taki cacuszkiem, tylko mam problem bo nie moge nigdzie dostac konsoli 2DIN od polifta... ;(

ja 90zł drozej zlapałem wersje BT :wink4: co do konsoli

http://allegro.pl/audi-a4-lift-mocowanie-radia-navi-kieszen-2din-i2051602352.html

do tego obudowa

http://allegro.pl/konsola-pod-navi-2din-audi-a4-s4-99-01-f-vat-i2048865983.html

http://allegro.pl/audi-a4-lift-panel-klimatyzacji-radio-2din-i2051602907.html

tu masz prawdopdobnie kompletną

http://allegro.pl/kierownica-skora-audi-a4-s4-lift-czesci-poznan-i2024545215.html

http://allegro.pl/kombajn-przelaczniki-audi-a4-b5-99-01-lift-i2009618955.html

Opublikowano

Nie ogarniam dalej. Co jest mi potrzebne do przerobienia na kosolę 2DIN? Nie ma nikt nigdzie calego zestawu? Czy samemu trzeba zbierac?

Opublikowano

kolego do przerobienia konsoli z 1din na 2din potrzebujesz:

a)wersja oryg obudowa kosz i klimatronik i popielniczka wszystko 2din wkladasz i jest gites

B) wersja przedstawiona we wcześniejszym poście przeze mnie czyli kupujesz kompletną 1din konsole i dajesz koledze z forum i masz idealnie wyglądającą konsole 2 din tylko bez popielniczki, zobacz te tematy co Ci napisałem wcześniej

wersja a) jest najdroższa bo trzeba okolo 500 zl szykować spokojnie na to.

oczywiście do dwóch opcji trzeba kupić radi 2 din i kupić ramkę do niego za okolo 170 zl.

Opublikowano
  • Autor

Nie ogarniam dalej. Co jest mi potrzebne do przerobienia na kosolę 2DIN? Nie ma nikt nigdzie calego zestawu? Czy samemu trzeba zbierac?

zadzwoń do tych gosći z 2 aukcji gdzie widać na zdjeciach całe konsole :wink4: moze cos jest kompletnego

Opublikowano

No niestety Ci goście nie mieli. Łatwiej będzie znaleźć 1DIN chyba...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam !

Bardzo proszę o pomoc :( nie mam juz sił jak przerabiac teledyski i filmy na f900 bt ? juz probowałem roznie i za kazdym razem tnie się obraz :( nie wiem co zle robie ale to jest masakra radio za 1000 zł i takie jaja......... miałem kiedys jakiegos zenca za 300 zł i kazde teledyski itd działały bez zadnych przerabian czy tam czegos :(

Opublikowano
  • Autor

Witam !

Bardzo proszę o pomoc :( nie mam juz sił jak przerabiac teledyski i filmy na f900 bt ? juz probowałem roznie i za kazdym razem tnie się obraz :( nie wiem co zle robie ale to jest masakra radio za 1000 zł i takie jaja......... miałem kiedys jakiegos zenca za 300 zł i kazde teledyski itd działały bez zadnych przerabian czy tam czegos :(

Mp4 640x480 powinno hulać

Opublikowano

Ok spróbuje tak jak napisałeś wczesniej przerabiałem na divix. A jeszcze jedno np te bitrate ? fps na ile ustawiac ? bo moze przez to się tnie ? przerabiam programem Xlisoft Video Converter Ultimate 6

Opublikowano
  • Autor

Ok spróbuje tak jak napisałeś wczesniej przerabiałem na divix. A jeszcze jedno np te bitrate ? fps na ile ustawiac ? bo moze przez to się tnie ? przerabiam programem Xlisoft Video Converter Ultimate 6

Wideo :format plikow mp4

Wideo : rozdzielczosc 640x480

Wideo: bitrate 192

Audio; format AAC

Audio; bitrate 160

Audio:czestotliwosc 44100

Audio: 2 kanaly

Zwróc uwage na to gdzie jest film zapisany, jeśli odczytuje go z karty SD jest szybszy niz z pendriva :wink4:

z bitrate mozesz kombinować

Opublikowano

Ok :D dzisiaj się pobawie z tym. Dziękuje bardzo za pomoc z twojej strony :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Noi jak opanowaliscie juz jakie parametry powinno mieć video w AVIC??

Dorwałem własnie model F930 dedykowane do Focusa i wałsnie trwa walka ze znajdowaniem wszystkich mozliwych formatów

Sqizzy ogarnałeś tego check engine albo cos konkretnego zrobiłes w systemie:eusathink:

Opublikowano

Witam panowie. Zalozylem avic-f910bt do mojej a4 z 2004 jakies 2 tyg temu. I juz mnie krew zalewa... Najchetniej to bym puscil to radio z dymem ale za duzo kosztowalo... Nie dosc ze wlacza sie dluzej niz moj komputer to jeszcze czasami sie samo z siebie resetuje i nie zawsze widzi pendriva. Ale najwiekszym problemem jest radio. Otoz nie odbiera mi stacji, mam dwa kable antenowe, jeden zwykly taki jak w starszych autach a drugi z taka wtyczka jak do ori navi. Probowalem podlaczyc do tego drugiego z jakims tam wzmacniaczem sygnalu i nic tylko trzeszczy. Pierwsza antena tez nei dziala. Ori radyjko chulalo az milo bylo, a tu lipa... Jedyne co zauwazylem to jedna stacje mi lekko lapie jak manualnie ustawie, ale trzeszczy nie samowicie. Jest na to jakies rozwiazanie?

Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

Z ta antena nie wiem moze wtyke masz cos uwaloną

Co do video w F900 z płyty normalnie wczytuje i dopasowuje do rozmiaru ekranu, z karty i usb niechce

Opublikowano

Juz rozgryzlem. Potrzebny byl jakis aktywator anteny czy cos tam.

Mozna cos zrobic zeby radio szybciej sie wlaczalo?

Opublikowano
  • Autor

upgrade softu

Polecam zapoanać sie ze strona http://avic411.com/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem szczęśliwym posiadaczem stacji AVH3200 i wszystko działa ok, filmy wczytują się z płyty i z usb. Ale ostatnio kupiłem kartę pamięci bo uznałem że to najwygodniejszy nośnik. Nagrałem te same filmy co były na płyci i nic. Pojawia się komunikat "Unplayable File" Karta działa ok, sprawdzałem w kilku urządzeniach. W czym może tkwić problem?

Opublikowano
  • Autor
Jestem szczęśliwym posiadaczem stacji AVH3200 i wszystko działa ok, filmy wczytują się z płyty i z usb. Ale ostatnio kupiłem kartę pamięci bo uznałem że to najwygodniejszy nośnik. Nagrałem te same filmy co były na płyci i nic. Pojawia się komunikat "Unplayable File" Karta działa ok, sprawdzałem w kilku urządzeniach. W czym może tkwić problem?

Na karcie musisz odpowiednio przygotować ten film, ustawic rodzielczosc i format, niestety z karty nie wszystko lubi czytać, w pierwszym wątku coś o tym wspomniałem

Teraz mam nowy konwerter video sprawdze któregoś dnia naj akich ustawieniach śmiga video

Opublikowano

Cuda... czyli filmy tak samo konwertowane które działają na DVD już na karcie pamięci nie muszą działać?

Ja obecnie korzystam z AnyVideoConverter.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.