Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Play korzysta z nadajnikow Orange?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wygląda to tak ( Android 2.3.3 )

ustawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > tryb sieci > GSM/WCDMA auto

> operatorzy sieci > wybierz automatycznie

Ja mam manualnie czyli wyszukaj sieci i zaznaczony tylko PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z zasięgiem gdy był play, plus, i już nawet orange, bo co chwile było przełączanie się z zasięgiem, gubienie, przerywanie rozmów , więc ustawiłem ręcznie tryb sieci z 3G na GSM i ręcznie na PLUS, i jest MEGAAA, wreszcie problem z zasięgiem się skończył :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z zasięgiem gdy był play, plus, i już nawet orange, bo co chwile było przełączanie się z zasięgiem, gubienie, przerywanie rozmów , więc ustawiłem ręcznie tryb sieci z 3G na GSM i ręcznie na PLUS, i jest MEGAAA, wreszcie problem z zasięgiem się skończył :good:

ja wlaczam 3G tylko wtedy, gdy chce sciagnac poczte, albo sprawdzic korki na google maps

nie dosc, ze zre mniej baterii, to nie mam problemu z gubieniem zasiegu

zasieg "edge" jest chyba wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > tryb sieci > GSM/WCDMA auto > operatorzy sieci > wybierz automatycznie

tez mam 2.3.3 (Milestone) i CM7 ale troszkę inna ścieszka jest (ale to nie problem) bo jak biorę dostępne sieci to mam 3x PLAY i raz ERA

i ustawiłem(z 3g) na automatyczne to zasięgu tylko nie ma w piwnicy u babci xD

zasieg "edge" jest chyba wszedzie

teoretycznie tak ale nieraz sa przerwy (99% powierzchni polski ma zasięg w teori) a praktyka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak już wyżej wspomniałem na "manualnie" czyli "wyszukaj sieci" i wybieram PLUSA :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czy Play czy Plus czy pomarańcza to jest gówno. Kiedyś chwaliłem sobie Playa w którym jestem od początku jego zakichanego istnienia, ale..

- Wczoraj podczas rozmowy z kumplem ni z gruchy ni z pietruchy w słuchawce usłyszałem głos / fragment rozmowy zupełnie innej osoby - tak jakby mnie przełączyło mimowolnie :shocked::blink:

- zerwałem umowę na jeden z numerów w kwietniu - wszystkie wcześniejsze rachunki uregulowane, numer wyłączony, umowa zakończona, a tu dostaję list od komornika w stylu " proszę o uregulowanie rachunków z miesiąca maja i czerwca .. każdy dzień zwłoki 5 zł do rachunku całkowitego i czas do 7 dni na opłacenie :shocked::evil: ". Od kwietnia nie dostałem żadnej faktury, numer wypowiedziany miesiąc wcześniej :evil: :evil:

- Zasięg to mi łapie ze wszystkich sieci i co chwilę mi wywala na zero kresek :wallbash: :wallbash:

Co raz bardziej zaczyna mnie ta sieć wk***iać, a ich zasięg dobija mnie konkretnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie ręcznie na plusa i będziesz miał zasięg wszędzie ....

Miałem tak ustawiony, telefon leży w pracowni na biurku i full zasięg.. przestawie metr dalej na drugi stół i brak kresek i sterta sms o dobijających się numerach telefonu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana korzystam z anten Plusa.. polowa zasięgu..albo jedna kreska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana korzystam z anten Plusa.. polowa zasięgu..albo jedna kreska :evil:

Może coś nie tak z telefonem masz ? Ja jadę cały czas na Plusie i nie ma żadnych problemów zasięgiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus ze wszystkich operatorów ma największe pokrycie sieci. To tak na marginesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...