Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sadzicie malowac zaciski czy nie ? A jak tak to na jaki kolor do srebrnej A4 ?? Jak macie jakies fotki to rowniez prosze :mrgreen:

Opublikowano

No napewno nie na czerwony bo to nie ferrari :wink: a co do malowania to pewnie ze malowac po zalozeniu alusow beda sie brzydko prezentowaly

Opublikowano

przed założeniem alsów weż zaciski porządnie wyczyść, tarcze tez, jak masz dojście to mozesz nawet wypiaskować, po czyszczeniu powinny być powiedzmy ze srebne, wydaje mi sie ze nawet by to pasiło do srebnej furki, a jak Ci się nie spodoba to jaksą farbka i na przód,np na czerwono :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

Pewnie że malować ja też będe malował na czarno już mam nawet taki zestaw do malowania na oku.... http://www.allegro.pl/item92998205_zestaw_do_malowania_zaciskow_motip_6_kolorow_.html tylko tam znalazłem czarny kolor.....

Opublikowano
  • Autor

Mnie sie wydaje ze ten " srodek" jest przereklamowany :mrgreen: , wystarczy wyczyscic dobrze i zwyklym sprayem ( w dowolnym kolorze ) malowac zaciski - sam tak robilem w meganku ojca ( srebrny ) a zaciski na czerwono , fajnie wyglada, i w Xsarze ( czarna ) na żółto, rowniez wyglada ok, i mysle ze do srebrnego to czerwony chyba najlepiej, zeby widac bylo. :?:

Opublikowano

jestem przed tym samym dylematem wlasnie zeby pomalowac zaciski, mysle nad kolorem tez srebrnym, bedzie gral z karoseria, choc czarny tez powinien ladnie sie prezentowac :)

Opublikowano

żałuje tej chwili,każdego dnia,zaciski wypiaskowalem i pomalowalem od tamtej pory hamulce mi piszcza :x

Opublikowano
żałuje tej chwili,każdego dnia,zaciski wypiaskowalem i pomalowalem od tamtej pory hamulce mi piszcza :x

no ale jak ma sie piszczenie klocków do pomalowanych zacisków :wink: ściągnij klocki, przetrzyj na betonie lub asfalcie i powinno pomóc na piszczenie :mrgreen:

Opublikowano

tak ze klocek nie pisczy o tarcze tylko lata w zacisku

Opublikowano

no niby tak ale przecież są sprężyny które trzymają klocek w zacisku i nie powinien się ruszać czy latać w zacisku

Opublikowano

rozbierz zaciski...sprawdź wszystko.....przesmaruj specialnym smarem prowadnice klocków......i tak jak już wspomniał dark79 potrzyj klockami o beton lub kamień szlifierski.......piszczą bo mogłeś popryskać tarcze sprayem, a klocki to potem zebrały zatłóściły się i piszczą...

nic się nie martw to nic poważnego tylko trzeba trochę popracować nad tym...

Opublikowano

Jak będziesz malował to tylko na czarny kolor , fajnie to wygląda.

Opublikowano
Mnie sie wydaje ze ten " srodek" jest przereklamowany :mrgreen: , wystarczy wyczyscic dobrze i zwyklym sprayem ( w dowolnym kolorze ) malowac zaciski - :?:

A ja ci powiem, że tak malowane, to znajde taką trasę u siebie, że zwykła farba oblezie albo zmieni kolor od temperatury, która się wytworzy przy hamowaniu. :D :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Etam.... 2 lata temu malowalem w 2 autkach na czerwono i na żółto , dzisiaj zmienialem kola z zimowych na letnie alusy i farba jaka byla taka jest :mrgreen:

Opublikowano
Etam.... 2 lata temu malowalem w 2 autkach na czerwono i na żółto , dzisiaj zmienialem kola z zimowych na letnie alusy i farba jaka byla taka jest :mrgreen:

widocznie te auta nie jezdza a tocza sie... hamulce sie nie rozgrzewaja dobrze i farba nie odchodzi :P:wink:

Opublikowano
  • Autor

jezdza jezdza .... :mrgreen:

Opublikowano

Tez malowałem naczerwono, tylko przód i wygląda na moich 16 - kach naprawdę spoko.

Opublikowano

hehe..no niezły allroad :-) musi być gleba jak nic :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.