Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Licznik dzienny


mariusz-ysko

Rekomendowane odpowiedzi

zmienisz aku i bedzie git, bylo o tym na forum, aku jest slabe i podczas zapalanie brakuje pradu i sie zeruje, nie masz czasami 3ch pikniec z deski po odpaleniu czasami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może też być przepalony bezpiecznik. wtedy po zgaszeniu i wyłączeniu zapłonu przestaje chodzić zegarek i obrotomierz zatrzymuje się na wolnych obrotach. to są nr bezpieczników.

5 - 5A - zespol wskaznikow, oswietlenie elementow sterowania

15 - 10A -zespol wskaznikow, sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz-ysko, wymieniłeś akumulator? pomogło? proszę napisz bo mam taki sam problem :(

u mnie też zeruje się licznik dzienny i chyba nie jest to wina akumulatora bo nie piszczy. proszę powiedzcie czy może to być spowodowane tym że mam zainstalowane zabezpieczenie dzięki któremu zapłon włącza się dopiero po przekręceniu kluczyka i naciśnięciu guziczka? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę powiedzcie czy może to być spowodowane tym że mam zainstalowane zabezpieczenie dzięki któremu zapłon włącza się dopiero po przekręceniu kluczyka i naciśnięciu guziczka? :(

nie ....

prawdopodobnie jest to spowodowane spadkami napiecia przez słaby AQ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, ale podobno jak AQ jest słaby to wydaje jakieś dźwięki. chciałbym jeszcze dodać że zegarek nie działa gdy samochód jest wyłączony - to już chyba sprawka tego zabezpieczenia...

sprawdz stan akumulatora (punkty sprzedazy AQ robią cos takiego) i bedzie wiadomo ... zacznij od podstawowych rzeczy ....

P.S a czy to sie zaczeło dziac po montazu zabezpieczen :?:

P.S 2 . wydaje dzwiek gdy stan AQ moze powodowac trudnosci z odpaleniem auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...