Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] To i ja się pochwalę.


electrofinger

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc oto efekt mojej niedawnej wyprawy do Niemiec:

Auto oczywiście od dziadka z Niemiec, jeden właściciel, serwisowany w ASO do końca tzn. ostatnia wizyta chyba w kwietniu tego roku, co po sprawdzeniu w Polsce po nr VIN się potwierdziło.

Z wyposażenia to w sumie podstawowe bez cudów na kiju, tylne szyby na korby muszę przeboleć:

- climatronic

- ABS

- el. szyby przód i lusterka

- centralny zamek

- 2x Airbag

- halogeny

Wszystko seryjne, żadnych przeróbek czyli full seria.

Nie planuję żadnych zmian poza poprawkami lakierniczymi.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotuj sie na czytanie długich list przeróbek jakie bedziesz "musiał" zrobić ;p

pochwaliles sie autem i teraz każdy bedzie Ci pisał jak ma wygladać Twój wlasny samochód , co masz w nim zrobic a czego nie itd. itd. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję żadnych zmian poza poprawkami lakierniczymi.

:polew: Kolego, tydzień na tym forum i będziesz uzależniony od modzenia :good: Ja bym wrzucił ringi na zegary, to zawsze pasuje. I białe kierunki boczne. To z takich małych, niskobudżetowych modów na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny avant :good: Zmień kilka rzeczy i będzie gicior :D

A co niby miałbym zmienić? :mysli:

Nie chcesz powiedzieć, że będziesz latał cały czas na kołpakach? Już lepiej kup jakieś alu 15 i auto odmłodnieje, kierę też bym zmienił, widać że trafił Ci się zadbany egzemplarz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, od razu mieszek do obszycia, do kompletu od razu galka i kiera na trojramienna, wrzucisz ringi na zegary i juz w srodku auto odmlodnieje. a mody niskobudzetowe:)

z zewnatrz jak wyzej ktos napisal, kierunki z blotnikow na biale, kosztuja grosze, po zimie pokus sie na jakies alu 17, lampy polift i autko bedzie laleczka prawie seria:)

chociaz jakbym to ja mial srebrnego avanta to zrobil bym shadow line na wypasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny avant :good: Zmień kilka rzeczy i będzie gicior :D

A co niby miałbym zmienić? :mysli:

Nie chcesz powiedzieć, że będziesz latał cały czas na kołpakach? Już lepiej kup jakieś alu 15 i auto odmłodnieje, kierę też bym zmienił, widać że trafił Ci się zadbany egzemplarz :good:

image.jpg

Już kupione i czekają na wiosnę.[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 22:10_________________________________________________

ha, od razu mieszek do obszycia, do kompletu od razu galka i kiera na trojramienna, wrzucisz ringi na zegary i juz w srodku auto odmlodnieje. a mody niskobudzetowe:)

z zewnatrz jak wyzej ktos napisal, kierunki z blotnikow na biale, kosztuja grosze, po zimie pokus sie na jakies alu 17, lampy polift i autko bedzie laleczka prawie seria:)

chociaz jakbym to ja mial srebrnego avanta to zrobil bym shadow line na wypasie :decayed:

Mieszek został wymieniony i jest z prawdziwej skóry. Nie jakaś włoska eko"skóra". Alu już kupiłem więc z 17` nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam w Twoich myślach :polew::good: nie czekałbym do wiosny tylko zakładał na nie zimówki i już na autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję żadnych zmian poza poprawkami lakierniczymi.

:polew: Kolego, tydzień na tym forum i będziesz uzależniony od modzenia :good: Ja bym wrzucił ringi na zegary, to zawsze pasuje. I białe kierunki boczne. To z takich małych, niskobudżetowych modów na plus.

Ja electrofingera rozumiem, nie dla każdego odmładzanie starego samochodu jest priorytetem.

Auto gołe, ale porządne, dbaj o nie a odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby rozumiem, ale z drugiej strony nie mógłbym jeździć serią :gwizdanie:

Niestety b5 ma już swoje lata :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam czepiacie sie ... Fajna seria nie ma co modzić trzeba jeździć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img19.imageshack.us/img19/7001/55986651.jpg

Jakiś czas temu założyłem letnie oponki i alu.

Kilkanaście dni temu wymieniłem kompletne zawieszenie z przodu. Oryginał wytrzymał 203000km w Niemczech i 3000km u nas. Tłukło się, stukało, pukało, trzeszczało. Po wymianie - cisza. Ciekawe co teraz padnie.... Obstawiam sprzęgło albo klimę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img19.imageshack.us/img19/7001/55986651.jpg

Jakiś czas temu założyłem letnie oponki i alu.

Kilkanaście dni temu wymieniłem kompletne zawieszenie z przodu. Oryginał wytrzymał 203000km w Niemczech i 3000km u nas. Tłukło się, stukało, pukało, trzeszczało. Po wymianie - cisza. Ciekawe co teraz padnie.... Obstawiam sprzęgło albo klimę....

wszystko po koleji :grin:, łożyska, przeguby, a przynajmniej osłony, amorki zaczną sie odzywać, poduszki pod silnikiem, skrzynią, itp, itd i jakoś tak :wink: ja tak miałem 3 lata użytkowania auta w Niemczech i niiccccccccccccccccccc!!!! a tu po niecałym roku zaczęło sie odzywać auto : "eeee gdzies Ty mnie kurva sprowadził" :facepalm::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...