Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 All] Cykanie w okolicy filtra powietrza.


gajes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno kupilem A4 1.8 20v bez turbo. Naprawde super komforcik. Ale jak to w aucie z 97 roku pare rzeczy do zrobienia jest. W komorze silnika w okolicy filtra powietrza slysze cykanie. Raz szybsze , raz wolniejsze. Dzwiek jest podobny jakby jakas iskra skakala. :> . To cykanie, bo nie jest to klekotanie, nie zwieksza sie czestotliwosc wraz z obrotami silnika. Slysze to nawet w kabinie jak silnik chodzi na biegu jalowym na postoju. Nie przeszkadza mi to zbytnio ale moze to byc jakims objawem zuzycia jakiejs czesci. Nie mialem takiej przypadlosci w zadnym poprzednim aucie. Czy silnik audi pracuje znacznie ciszej jak sie zalozy to wyciszenie pod maska bo w moim nie ma? Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rewelacja. Tak szybko uzyskalem od was odpowiedz. Serdeczne dzieki. Nawet nie mialem pojecia o istnieniu takiej rzeczy w samochodzie. Teraz juz wiem. ALe co tu sie dziwic jak ja jezdzilem polonezem, astra 1 , calibra, kia sephia. Audi rzeczywiscie jest troche do przodu z technika. Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...