Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła dzienne


manix76

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie zapodaj fotki na aucie.Z podłączeniem nie jest tak jak z większością na allegro, że pod postojówki???

:no:

żeby to poprawnie działało trzeba wymodzic sterownik własnie go rysuję :gwizdanie:

A czy ten sterownik nie jest już z tymi lampami?Spójrz na link z tymi lampami z pierwszego postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zapodaj fotki na aucie.Z podłączeniem nie jest tak jak z większością na allegro, że pod postojówki???

:no:

żeby to poprawnie działało trzeba wymodzic sterownik własnie go rysuję :gwizdanie:

A czy ten sterownik nie jest już z tymi lampami?Spójrz na link z tymi lampami z pierwszego postu

no faktycznie :embarrassed:

Ja robie sterownik dla siebie bo nie miałem takiego tylko ja mam inne ledy.

Ty podłacz ten swój sterownik tak jak na tej etykietce i bedzie śmigało :cool1:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 19:07_________________________________________________chociarz mam obawy że te wtyczki przy nich będa śniedziały po jakimś czasie. No chyba że się myle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty podłacz ten swój sterownik tak jak na tej etykietce i bedzie śmigało :cool1:

No dobra,ale pod co mam się podłączyć.Na etykietce jest napisane czarny kabel-minus,czerwony -plus,żółty- lampa.Czarny podłączam gdziekolwiek do masy a dwa pozostałe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony pod 12V np po przekręceniu kluczyka a żółty pod plus od postojówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze spróbuje poszukać + po przekręceniu kluczyka gdzieś w komorze silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze spróbuje poszukać + po przekręceniu kluczyka gdzieś w komorze silnika

jesli chcesz blisko świateł to przy alternatorze jest 2 przewody. Jeden gruby tam jest cały czas 12V ale jest tez mały na którym pojawia sie 12V po odpaleniu silnika i stamtąd możesz wziąć i podpiąc ten czerwony przewód. Jest to fajne bo nawet nie w momencie gdy przekrecisz kluczyk a dopiero jak odpalisz samochód załącza się te światła. Więc Jak na postoju włączysz zapłon to one się nie właczą :naughty:

Chociarz ja sie zastanawiam czy nie zaszkodzi obciążenie na tym przewodzie dlatego robiąc dla siebie sterownik biore 12V z tego grubego przewodu połaczonego bezpośrednio z + akulmulatora przez przekaźnik który bedzie sterowany z tego cienkiego. Wtedy będe miał pewność że na pewno nic sie nie przeciąży. Choć LEDy biora bardzo mały prąd to ja będe dmuchał na zimne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,jutro postaram się podłączyć tak jak mówisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________Lampy podłączone,wszystko działa jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,jutro postaram się podłączyć tak jak mówisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________Lampy podłączone,wszystko działa jak powinno

Foty na aucie prosimy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie. Dawaj foto na samochodzie albo filmik :kox: a co do podłączenia to wpiąleś si alternator tak jak mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Dołączę się do tematu jeśli mozna .....

światła takie

http://sklepowisko.com/drl.htm/DRL-MODEL-NSSC-523HP

a tak to wygląda ...Dla nie ... :good:

SSL26376.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lampki ładne i szerokie...i to są chyba te same co z pierwszego posta...

Kowi wypowiedz się :naughty:... dobre na szerokość ?

ps.gorzej jak zgubi dokładkę zderzaka :kox:

od phillipsów pastalda o 100% ładniejsze, pastaldo juz wiesz co musisz robić w tym roku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Kowi pochwalił dzienne :tongue4: to kiedy takie zakładasz :polew:

bo są w miare podobne do S6, ale ja nie zrezygnuje z swoich z wiadomych wzgledów które juz tu pisałem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lampki ładne i szerokie...i to są chyba te same co z pierwszego posta...

Kowi wypowiedz się :naughty:... dobre na szerokość ?

ps.gorzej jak zgubi dokładkę zderzaka :kox:

od phillipsów pastalda o 100% ładniejsze, pastaldo juz wiesz co musisz robić w tym roku :polew:

Jakich moich philipsów? :mysli:

Moje koło philipsów nawet nie lezały :polew: :polew: :polew:

U mnie jeździ jakies takie małe cos :cool1:

Ale mi wystarczy bo kupiłem za 30zł :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lampki ładne i szerokie...i to są chyba te same co z pierwszego posta...

Kowi wypowiedz się :naughty:... dobre na szerokość ?

ps.gorzej jak zgubi dokładkę zderzaka :kox:

od phillipsów pastalda o 100% ładniejsze, pastaldo juz wiesz co musisz robić w tym roku :polew:

Jakich moich philipsów? :mysli:

Moje koło philipsów nawet nie lezały :polew: :polew: :polew:

U mnie jeździ jakies takie małe cos :cool1:

Ale mi wystarczy bo kupiłem za 30zł :polew: :polew:

dla mnie to jeden uj, twoje krótkie jak lampki rowerowe i philipsy krótkie jak wspomniane lampki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy kompromis :kox: kowiemu podobają się lampki led w zderzaku...byle by miały minimum 30cm szerokości...powiem szczerze że mnie też to się lepiej podoba niż te co ja mam o dł. 20cm...ciekawe czy wtyczki są te same...tak to bym tylko podmienił same lampki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...