Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

mojej ? :shock3:

upalaliśmy rs6 c6 ...........znaczy ja upalałem w niej fotel pasażera :decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

i żeby nie było.....

upalałem też (tym razem osobiście) hamulce Mirona......coś wspominał o jakiejś fakturze ....,ze pocztą wyśle ,czy coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Dzie:hi:

No dydo powiem Ci ,ze nie wiem ,czy zle zrobiles ,ze Cie nie bylo....ja bylem i mi popsuli humor...

Miron dal sie przejechac....komfort...cisza...zapierdlaaaaalajaca limuzynka....bez hebli ale nie o wyscigi chodzi w takim autku ;)

potem przewiozl mnie seves.....idzie mu to b.podobnie jak Mirkowi....dźięk z takim zadziorem ,że bym takiego nie mógł mieć....bo by to przy czerwonym polu latało cały czas :decayed:....hehe

Przyjechali chłopaki tymi a6c6....i to tak jak u nas w klubie...jedno wyglądana i nie jedzie...,a drugie normalne i urywa dupe w czasie jazdy....

Po przejażdżce tą er eską :wink: miałem mieszane uczucia co do dalszej egzystencji mojego nogaru blue :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota Pany :hi:

takiej zabawy dawno nie było:decayed:

hmm :eusathink: takiej zabawy nigdy nie było! :kox:

PS Co do mojego skromnego autka to nie ma sprawy i cieszę się że się podobało :decayed: i dobrze że najpierw jeździliśmy moją a dopiero potem RS6 bo do mnie nikt by nie wsiadł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle dzikich koni to koło mojego hebla nigdy nie stało :)

---------- Post dopisany at 06:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:30 ----------

seves gratki furki raz jeszcze....bo te wczorajsze emocje ogarniam dopiero teraz....

gdyby brachol Twój potrzebował psychoterapeuty.............

to śmiało na 15:30 może jechać ze mną do Pawłowic....przed chwilą się umówiłem właśnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle dzikich koni to koło mojego hebla nigdy nie stało :)

Artur jak tak na szybko liczę to na parkingu w naszych audicach + 2szt c6 było jakieś 2500KM :shock3: w 10 autkach

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

seves gratki furki raz jeszcze....bo te wczorajsze emocje ogarniam dopiero teraz....

gdyby brachol Twój potrzebował psychoterapeuty.............

to śmiało na 15:30 może jechać ze mną do Pawłowic....przed chwilą się umówiłem właśnie :decayed:

dzięki bardzo jeszcze raz :hi:

a ja jadę z Wami :doh:

bo wczoraj po powrocie usiedliśmy z bracikiem przy piwko i zmeczeni ale prawie godzine jeszcze sie tym jaralismy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves dawaj na Gliwice dzisiaj ... ja tez chce zobaczyć orła cień ... :decayed:

bede :wink: ale jedzie tak samo jak Mirka i Marka :decayed:

a RS6 od Kolegi z Rybnika którego do wczoraj nie znaliśmy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zal jak cholera ze nie dotarlem :kwasny: ale akurat kumplowi czujniki cofania zakladalem i sie przeciaglo. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za spota :wink:

Seves dzięki za przejażdżkę, autko świetne i oby teraz służyło :thumbup1:

Dzięki za spota Pany :hi:

takiej zabawy dawno nie było:decayed:

hmm :eusathink: takiej zabawy nigdy nie było! :kox:

byliście tak podjarani tą RS6, że gdyby kolega z Rybnika nie powiedział, że musi wracać to dalej byście tam stali i podziwiali... a Twój brat to już na pewno:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za zlota - było mega - furacze na parkingu co jeden to ładniejszy, więcej było fur z mocą ok 300ps niż tych w okolicach 100ps :kox:

co się to robi w tej polsce - w pozytywną stronę oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

:jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja tak teraz siedzę przy kawce:kawa:...i jeszcze raz "curva mać" co tam się wczoraj działo...??:slina::kox:

jeszcze raz...seves Twa furka...ehh:kox:...niech tylko bezawaryjnie służy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za zlota - było mega - furacze na parkingu co jeden to ładniejszy, więcej było fur z mocą ok 300ps niż tych w okolicach 100ps :kox:

co się to robi w tej polsce - w pozytywną stronę oczywiście

co jeden to ładniejszy ale najładniejsza była nie ma dwóch zdań i tak Twoja furka :decayed: minimalnie przez wzgląd na osiągi przyćmiła Ci Twoją ta eReSa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

:hi:

ja tak teraz siedzę przy kawce:kawa:...i jeszcze raz "curva mać" co tam się wczoraj działo...??:slina::kox:

jeszcze raz...seves Twa furka...ehh:kox:...niech tylko bezawaryjnie służy:decayed:

dzięki jeszcze raz Grzesiu i wszystkim którzy pomimo wrażeń związanych z RS6 pamiętają jeszcze o mojej furce:grin:

:decayed:

aaaaaaa i Hammerku kochany dzięki za płytkę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...