Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Pane są odstępstwa od reguł :wink:

jak wszędzie w życiu :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

A ma ktoś znajomości w Orange? Chce kupić abonament bez telefonu i chcę wyłuskać jak najwięcej minut :decayed:

kup se w Play'u :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

Nie chce play-a cała rodzina ma orange :wink:

To niech rodzinka przejdzie na Play jest dużo lepiej. Ją początkiem roku brałem u,nich abonament płacę 85 w tym mam 800 minut do wszystkich, do play za darmo bez ograniczeń + 1GB neta. W orange za to samo zapłacił bym razy tyle.

Tylko nie idź do salonu play tylko dzwoń do nich na infolinię tam ci dobiorą ofertę jakiej w salonie nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce play-a cała rodzina ma orange :wink:

To niech rodzinka przejdzie na Play jest dużo lepiej. Ją początkiem roku brałem u,nich abonament płacę 85 w tym mam 800 minut do wszystkich, do play za darmo bez ograniczeń + 1GB neta. W orange za to samo zapłacił bym razy tyle.

Tylko nie idź do salonu play tylko dzwoń do nich na infolinię tam ci dobiorą ofertę jakiej w salonie nie dostaniesz.

To już zależy od salonu, mi akurat dali więcej niż biuro obsługi.

Oferta - Audi A4 - Marka :audi Model :a4 b6 Jest to audi a4 b6 rok 2001. Auto od maniaka sceny VAG. Auto po regularnych wymianach oleju filtrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to za 40zł - jest darmo do wszystkich w orange i na telefony stacjonarne + 370 minut do innych + 500mb neta bez telefonu oczywiście i umowa na 15 miesięcy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to za 40zł - jest darmo do wszystkich w orange i na telefony stacjonarne + 370 minut do innych + 500mb neta bez telefonu oczywiście i umowa na 15 miesięcy :whistling:

W orange?

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

Oferta - Abonament dla przenoszących numer - Super przejście do Play All Inclusive | Play

49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Pucuś doyebał do kotła i "enka" będzie leżała :decayed:

kumpel w SJZ to sprzedaje ,możemy się kiedyś zgadać i podjedziemy do niego :wink:

:hi:

myślę, że się zgadamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to za 40zł - jest darmo do wszystkich w orange i na telefony stacjonarne + 370 minut do innych + 500mb neta bez telefonu oczywiście i umowa na 15 miesięcy :whistling:

w play masz 2 razy więcej i do tego dostałem lumie 610 za zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy se szczerze...narazie nie ma nic lepszego od play...ja już wstępnie oglądam różne oferty operatorów i praktycznie pod każdym względem play miażdży konkurencję:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550 min. masz :wink:

A pro po jakby ktoś chciał mi pomóc :naughty::

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/play-abonament-229054/

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by to najrozsądniejsze, ale mają ciągle umowy aktywne i to jeszcze ponad rok :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli Ty nie zrobisz pierwszego kroku to będzie tak zawsze :wink: bo jak im się skończą to Ty będziesz miał na rok :decayed: poza tym jak bym tam nie dawał zarabiać francuzikom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym miesiącu to ja połączeń wychodzących miałem prawie 20h :wink:

A ja 1400min :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam abonament w play za 149 zł i mam free do wszystkich i internet i wali mnie to ile z kim gadam i ile godzin miesiecznie ... :naughty::naughty::naughty:

Moim zdaniem Play rządzi z taryfami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, to i tak masz nie najlepiej, ja płacę 89 zł i mam w tym 2GB internetu (nie liczę tego który po przekroczeniu i tak jest ale wolniejszy) + rozmowy do wszystkich sieci za free :decayed:

I taryfa z telefonem :naughty:

Także, jak na razie, play jest najlepszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...