Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

a ja coś małego co nie pamiętam jak się nazywało ale miało boczne koła potem mi je odkręcili poradziłem i dostałem wigry3 , potem waganta, authora basic, authora egoista, sintesi xwing, jakiegos whelera szosowego no a potem nastał czas meridy i po kolei z 4 różne meridy mtb i 3meridy szosowe aż do dziś:grin: nigdy z motorynką komarkiem ogarkiem itp nie byłem związany :kwasny:
to tyś nie doświadczył przyjemności wąchania benzyn z miksolem:facepalm::decayed:

no właśnie :kwasny:

i zawsze musiałem zapier_dalac szłapami żeby kajs zajechać :grin:

komarek jak mi sie zje*bał to też musiałem zasuwać pedałami, póki skrzynia nie walnęła i łańcuch sie nie zerwal to do domu szło dojechać... taki tryb awaryjny :decayed: nie to co teraz... elektroniki nawalone i jak coś padnie to już kapa :polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

to były czasy mieszania benzyny z miksolem 1:30:decayed: a w simsonkach 1;50:naughty:

A jak nie było miksola to zwykly słonecznikowy lałem, na pół wsi plackami śmierdziało, ale komar jechał :grin::grin:

Ja podkradałem benzynę z kosiarki :grin:

Tyś miał ciągoty na komornika od małego :grin::decayed::grin::decayed::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

hamburger na śniadanie :decayed:

Hamburger_pussy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coś małego co nie pamiętam jak się nazywało ale miało boczne koła potem mi je odkręcili poradziłem i dostałem wigry3 , potem waganta, authora basic, authora egoista, sintesi xwing, jakiegos whelera szosowego no a potem nastał czas meridy i po kolei z 4 różne meridy mtb i 3meridy szosowe aż do dziś:grin: nigdy z motorynką komarkiem ogarkiem itp nie byłem związany :kwasny:
to tyś nie doświadczył przyjemności wąchania benzyn z miksolem:facepalm::decayed:

no właśnie :kwasny:

i zawsze musiałem zapier_dalac szłapami żeby kajs zajechać :grin:

komarek jak mi sie zje*bał to też musiałem zasuwać pedałami, póki skrzynia nie walnęła i łańcuch sie nie zerwal to do domu szło dojechać... taki tryb awaryjny :decayed: nie to co teraz... elektroniki nawalone i jak coś padnie to już kapa :polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

to były czasy mieszania benzyny z miksolem 1:30:decayed: a w simsonkach 1;50:naughty:

A jak nie było miksola to zwykly słonecznikowy lałem, na pół wsi plackami śmierdziało, ale komar jechał :grin::grin:

Ja podkradałem benzynę z kosiarki :grin:

Tyś miał ciągoty na komornika od małego :grin::decayed::grin::decayed::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed:

Co racja to racja ale od małego trzeba mieć plan na przyszłość :polew:

:polew:

jakby zupa była dalej w tych pieniądzach....to by latały same s i rs :decayed:
dokładnie...rs-a była by moja:decayed:

maniek dokładnie pamiętam jak mama na stacji mówiła za 20 zł do malucha:shock3: i ile tego było:shock3:

nie tak dawno bo jakieś 4lata temu był taki piękny weekend że w Żorach na Auchanie było ON za 2,99, to tak ten okres jak się zaczoł "kryzys" i nasza polska waluta była taka silna że i frank było po 1,80.

Stare dobre czasy. szkoda że mineły.

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

P.S. Arturoo jak długo pucowałeś furmankę do tej fotki bo się świeci że aż okulary przeciwsłoneczne musiałem założyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Arturoo jak długo pucowałeś furmankę do tej fotki bo się świeci że aż okulary przeciwsłoneczne musiałem założyć :decayed:

przeleciałem myjką ciśnieniową nawet nie wycierałem :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Arturoo jak długo pucowałeś furmankę do tej fotki bo się świeci że aż okulary przeciwsłoneczne musiałem założyć :decayed:

przeleciałem myjką ciśnieniową nawet nie wycierałem :decayed::wink:

tak chyba dwa dni tam leciałeś tą myjką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje ktoś smartfona? Jeszcze nie przedłużyłem umowy ale na dniach chcę to załatwić i mogę wziąć z playa, oczywiście bez sima. Nie mam określonego jeszcze modelu, można się dogadać. Zainteresowanych proszę o PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z roboty

od 6 walczę :grin: ale padam już na pysk :doh:

a ja jak coś mam galaxy S I9000 do sprzedania :wink:

wziąłem go na próbę kilka miesięcy temu, android opanowany więc zmieniam na galaxy S2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow dziurka w dolocie :decayed:

jakie odczucia gdy dziurka jest ? poważnie pytam :decayed:

jak htc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

htc poszedl znow na serwis, ale k**wy z dhl-a nie umialy 3x po niego przyjechac.

Odczucia to gwizd fest i jakos tak nie jedzie :D no i tryb awaryjny po czasie bo niedoladowanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...