Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem z boscha podstawowy s3 za niecałe 300pln i podobno wystarczy :wink: s4 są minimalnie drozsze

Kuna nie chcę sie wymądrzać ale często się spotyka takie sytuacje chociaż może nie do końca to "konflikty" kiedy po prostu mieszka się z rodzicami... Wiem że niektórzy rodzice inaczej patrzą na to - ode mnie nigdy nic nie chcieli ale nie raz koledzy i nawet koleżanki mówiły mi że jednoznacznie rodzice chcą od nich kasę za to że mieszkają jeszcze z nimi... tak samo jeśli chodzi o coś co siebie dzieci "kupiły" jeszcze nie pracując.. Nie zrozum mnie źle nie znam Waszej sytuacji nie wiem skąd miałeś pieniądze na auto czy od taty czy nie i nie mam pojęcia o co poszło chcę tylko pomóc w ewentualnym Waszym dojściu do porozumienia tzn dziecko nie zawsze ma rację i czasem po prostu wypada przytaknąć i "się poświęcić" dla spokoju rodzinnego :wink:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

KUNA a Ty w ogóle nie pier**l że szukasz b5 bo dzis mijałem z przeciwka a4 ... b8 :naughty:

ok 13:15 na trasie cieszyn - jastrzębie b8 nr rej S... KUNA (chyba s1 KUNA) ramek klubowych nie zdążyłem zauważyć - ale chyba nie miałeś jeszcze co:wink:

teraz mi się dopiero o tym przypomniało :facepalm: ale się uśmiechnąłem jak ta tablicę przeczytałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jak by ktoś coś fajnego widział na allegro/znajomi to proszę dać znać :naughty:

EDIT: Kurdę zgrywam się - S1 KUNA moja nowa rejestracja :grin: Dorobiłem się na dłużnikach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam co Ci ten "ojciec" zrobił to mi się rzygać chce:facepalm:. Ja po pierwszej akcji z ojcem powiedziałem...pa...i zrobiłem pa. Więc wiem co i jak jest na rzeczy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUNA a Ty w ogóle nie pier**l że szukasz b5 bo dzis mijałem z przeciwka a4 ... b8 :naughty:

ok 13:15 na trasie cieszyn - jastrzębie b8 nr rej S... KUNA (chyba s1 KUNA) ramek klubowych nie zdążyłem zauważyć - ale chyba nie miałeś jeszcze co:wink:

teraz mi się dopiero o tym przypomniało :facepalm: ale się uśmiechnąłem jak ta tablicę przeczytałem:decayed:

Gdzieś wklejałem foty tej B8 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam nadrobiony, Kuna współczuję, Grzesiek widział dzisiaj mojego syna, nigdy bym czegoś takiego dzieciom nie zrobił. Sam nie zjem a dziecku dam wszystko. Nie mówię że u mnie jest idealna rodzina ale dzieci są na pierwszym miejscu i dla nich bym wszystko poświęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam co Ci ten "ojciec" zrobił to mi się rzygać chce:facepalm:. Ja po pierwszej akcji z ojcem powiedziałem...pa...i zrobiłem pa. Więc wiem co i jak jest na rzeczy:facepalm:

Dzięki Panowie, ciężki okres dla mnie i dla mamy.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to możemy po tego dełłłu podjechać :wink: np.wieczorkiem....w ciągu dnia jestem uziemiony szpital-dom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to możemy po tego dełłłu podjechać :wink: np.wieczorkiem....w ciągu dnia jestem uziemiony szpital-dom :wink:
Kuna Arturek wieczorkiem się oferuje a JA jakbyś potrzebował rankiem to dzwoń, ja jestem cały dzionek w domu lub u babci, ale to żaden problem:wink:

:hi:

Tomek...no widziałem synka...dobrze zaczyna od dwóch kebabów:kox::decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za pomoc Panowie ale dam sobie jakoś radę. :wink:

Po za tym Dzień Dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

ja zara zbieram się w trasę...a to tu a to tam :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO dzisiaj tutaj taka cisza? Co robicie na sylwestra chwalcie się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...