Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Smieszny temat ale mam wrazenie jak by mi cos ucieklo po 6 miechach od chipsowania. Robilem w dynosoft w marcu.

Nie wiem czy to wrazenie i przyzwyczajenie ale widzialem przyrost po wirusie a teraz tak troche jak bym odczuwal serie.

Tez tak macie.

katalizator ma 220 tys. a moze tylko odczucie i szukam dziury w calym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC

tia za miesiac będzie to samo :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC

tia za miesiac będzie to samo :polew: :polew: :polew:

To moze od razu kupie GT-Ra i zrobie mu z 800 kucy :tongue4:

A nie wierzylem jak pisali ci co juz mieli wirus ze bedzie malo po pewnym czasie.

potrzebny przeskok nie o 30km tylko o 60 to odczuje roznice.

Czas na 3,0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Smieszny temat ale mam wrazenie jak by mi cos ucieklo po 6 miechach od chipsowania. Robilem w dynosoft w marcu.

Nie wiem czy to wrazenie i przyzwyczajenie ale widzialem przyrost po wirusie a teraz tak troche jak bym odczuwal serie.

Tez tak macie.

katalizator ma 220 tys. a moze tylko odczucie i szukam dziury w calym

pozdrawiam

a co to , chips to lek na niesmiertelnosc mechaniki ... ?

jak najbardziej ma prawo sie cos zepsuc , uszkodzic , stad moga wlasnie wynikac braki w mocy ...

poza tym im strasze auto , wiecej km na karku tym sprawnosc mechaniczna spada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu pierwszego programu mam ten sam problem.

Jak go rozwiązuje ?

Otóż jak już ,,wyczuje że konie gdzieś uciekły " to przez jakiś czas nie pozwalam sobie na radość z jazdy , po jakimś czasie sprawdzam czy wróciły - i okazuje się że wróciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też wydawało się że po jakimś czasie po czopku auto stawało się wolniejsze, ale wyleczyła mnie przejażdżka seryjnym afn'em kolegi :) konie żyją i mają się dobrze, tylko apetyt na więcej rośnie z każdym km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem mody u Wojtka i jakiś miesiąc temu miałem ten sam problem co ty, auto straciło parę koni :kwasny: Okazało się po wizycie na hamowni że nic nie znikło tylko moje 4 litery się przyzwyczaiły teraz pora na fmic-a to będzie spokój na parę miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem mody u Wojtka i jakiś miesiąc temu miałem ten sam problem co ty, auto straciło parę koni :kwasny: Okazało się po wizycie na hamowni że nic nie znikło tylko moje 4 litery się przyzwyczaiły teraz pora na fmic-a to będzie spokój na parę miechów.

FMIC nie daje mocy :naughty: FMIC stabilzuje ta moc którą masz

z powietrza mocy nie uzykasz wiec chyba tłumaczyć dalej nie musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie sie mylisz zimniejsze powietrze=wiecej tlenu do spalenia paliwa=wieksza moc

sprawdziłes to czy teoretyzujesz :gwizdanie: po FMICu masz przyrost może 5km w najlpeszym przypadku. diesel moc bierze z układu paliwowego nie z powietrza, załuz do seryjnego FMIC, zwiekszy sie LAG a nie moc :wink4: u siebie przerobiłem kazdy wariant[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 14:28_________________________________________________Z zimniejszym powietrzem zgadza sie, ale to wpływa na trzymanie mocy jaką dysponuje samochód, bo jak wiesz latem diesel puchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...