Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o coś mocniejszego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepiej mieć dojście do dobrego niedrogiego spirytu i samemu poćwiczyć a przepisów jest mnóstwo :kox:(no i wiesz co pijesz)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:10_________________________________________________

a jaki jest ten Ballantines??

ziołowe gówno dla "koneserów" które smakiem przypomina niektóre rodzaje bimbru
Opublikowano

ziołowe gówno dla "koneserów" które smakiem przypomina niektóre rodzaje bimbru

no ale to jest ten Finest, czy Gold Seal??

Opublikowano

Chyba Finest :mysli:

Opublikowano

ja tam codziennie pije krupnik cytrynowy i nadal smakuje :> macie jakis sprawdzony przepis na cos podobnego w własnym wykonaniu? spirytus mam dobry.. 60 litrów :decayed:

Opublikowano

w Lidlu ostatnio były fajne promocje na Absoluta, Finlandię i Ballantine'sa :good:

dokladnie, 1l Absoluta za 40PLN - lepszy wybor niz 1l Finlandii.

1l Ballantines'a 60PLN, ale to akurat normalna marketowa cena.

dalej jest ten absolut po 40zl ?

Opublikowano

a co myslicie Finlandii z biedronki ? bo jest 1l za 55zl chyba czy jakos tak :) dobre to , czy jakas lewa? :kox:

piłem w ten weekend, wspaniała :).

Czułem się jak nowo narodzony xP

To nie jest wodka,to raczej jkby CI aniolek do buzi sikal jak to moj kolega powiedzial hahaha :)

Opublikowano

Tylko Nemiroff :naughty:

Opublikowano

dostałem mandat :(

Opublikowano

Nawet najlepsza wódka ze sklepu nie ma startu do własnej produkcji :decayed: Nalewka z tarniny :cool1:

dsc7650.jpg

Opublikowano

Proponuje Wisky :decayed:

Raczej nikt nie podrabia :tongue4:

Opublikowano

w Lidlu ostatnio były fajne promocje na Absoluta, Finlandię i Ballantine'sa :good:

dokladnie, 1l Absoluta za 40PLN - lepszy wybor niz 1l Finlandii.

1l Ballantines'a 60PLN, ale to akurat normalna marketowa cena.

dalej jest ten absolut po 40zl ?

dziś albo jutro będę jechał do Lidla to sprawdzę czy nadal są takie ceny :good:

Opublikowano

ja tam codziennie pije krupnik cytrynowy i nadal smakuje :> macie jakis sprawdzony przepis na cos podobnego w własnym wykonaniu? spirytus mam dobry.. 60 litrów :decayed:

przeps dla twardzieli: 10-12 umytych cytryn pokrój w ćwiarki zasyp szklanką cukru do tego dolej litr czystego spirytusu, mieszaj to dwa razy dziennie do rozpuszczernia cukru, po 3 dnich cytryny wyjmij, wyciśnij do słoja a potem przez gazę i sitko zlej do butelek albo pij ze słoja , :drunk:na zdrowie i smacznego wchodzi -pierwszorzędnie bez popitki ale poniewiera strasznie :evil:
Opublikowano

Proponuje Wisky :decayed:

Raczej nikt nie podrabia :tongue4:

To mnie rozwaliłeś. :polew: :polew: :polew:

Najmniej podrabiana jest wódka w nietypowych butelkach ( nemiroff, finlandia itp. ).

Opublikowano

Proponuje Wisky :decayed:

Raczej nikt nie podrabia :tongue4:

To mnie rozwaliłeś. :polew: :polew: :polew:

Najmniej podrabiana jest wódka w nietypowych butelkach ( nemiroff, finlandia itp. ).

finlandię niestety podrabiają na potęgę kształty butelek to nie jest żaden problem :no:
Opublikowano

Na potęgę to podrabiają Bolsa.

Wiem, co mówię, najrzadsze są zatrucia wódkami sklepowymi, tymi z nietypowych butelek.

Opublikowano

Na potęgę to podrabiają Bolsa.

Wiem, co mówię, najrzadsze są zatrucia wódkami sklepowymi, tymi z nietypowych butelek.

może i żadziej podrabiają co nie znaczy, że masz 100% pewności, znajomy pracuje na stanowisku kierowniczym w "Stonce" i na pytanie z kąd oni trzepią takie promocje na lepsze gatunki wódek odpowiedział, że spirystus do partii które zamawiają nie jest, że tak powiem żartobliwie z pierwszego tłoczenia :cool1:
Opublikowano

dostałem mandat :(

to odpowiedni temat, żeby się napić z tego powodu :rolleyes:

Opublikowano

Jedynie wódka z dużych butelek, albo robiona przez siebie samego, tylko nie przypalić;p

no chyba że HELSINKI...:)

Opublikowano

w Lidlu ostatnio były fajne promocje na Absoluta, Finlandię i Ballantine'sa :good:

dokladnie, 1l Absoluta za 40PLN - lepszy wybor niz 1l Finlandii.

1l Ballantines'a 60PLN, ale to akurat normalna marketowa cena.

dalej jest ten absolut po 40zl ?

dziś albo jutro będę jechał do Lidla to sprawdzę czy nadal są takie ceny :good:

Nie wiem czy wszedzie są takie ceny ale u nas w lidlu 24 grudnia 1l finki za 47,99zł czyli przebili cene z biedronki gdzie jest po 48,99zł i po jednej i drugiej siedze całkeim żywy i widze na oczy czyli jest ok :decayed:

Opublikowano

kupiłem Ballantinesa Finest i żałuję, ohydne whisky jak każde inne :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.