Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzam sie. Tylko cabrio wyglada znosnie.. :naughty:

Opublikowano

Ten RS (B6) B7 to fajnie wygląda z tyłu :th:

Opublikowano

Moim zdaniem niefajnie, bo wydechy sa szerokosci lamp...

yeo_06.jpg

Opublikowano

W praktyce...

vargas_04.jpg

To jakiś dramat :shocked:

Opublikowano

W praktyce...

vargas_04.jpg

To jakiś dramat :shocked:

Ale ma ledy od S6 :polew:

Opublikowano

Przeciez nie chodzilo o to ze Hofele Design to zla firma i wszystkie jej projekty sa zle.

Chodzilo o przerabianie starego grilla na nowy.. :naughty:

Takze wymienianie kolejnych jej projektow w tym miejscu mija sie z celem.. :naughty:

Mozna zalozyc temacik w "Stylizacja i Tuning Optyczny" dot. tej firmy i tam dyskutowac.. :)

Opublikowano

Moim zdaniem niefajnie, bo wydechy sa szerokosci lamp...

yeo_06.jpg

sie tak wtrące....

mnie sie podoba :tongue4::kox:

Opublikowano
  • Autor

Teraz temat powinien byc przeniesiony do wlasciwego dzialu. (taka dygresja) :evil:

Opublikowano

Chyba połowa tematu powinna byc przeniesiona :tongue4:

Opublikowano

Sorry za OT, ale muszę :

Malik ty wieśniaku :polew:

Opublikowano

mi tez ta b7 na rs4 sie podoba, reszta do d*py, za te wydłuzone maski to powinni ich :stupid2:

Opublikowano

a mi sie te pakiety nie podobaja ... b6 cabrio daje rade i b7 na rs4 b7 tez ujdzie

chociaz ja bym takiego czegos i tak nie zrobil. .....

to Icemana a4 mi sie nawet podobala :)

ale tam nie bylo zadnego pakietu z Hofele ale wlasna robota z tego co wiem .....

Opublikowano

ale tam nie bylo zadnego pakietu z Hofele ale wlasna robota z tego co wiem

zeczywiscie wszystko to byla praca wlasna jak kolega NOWAK_zg zauwazyl

Opublikowano

Malik[/color][/b] ty wieśniaku

Hehe... Kaśka... Ty już wiesz co! :naughty::decayed:

Opublikowano

Malik[/color][/b] ty wieśniaku

Hehe... Kaśka... Ty już wiesz co! :naughty::decayed:

ale wy sie fajnie podrywacie... pytanie tylko kto, kogo ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

wieś śpiewa i tańczy..jutro robie sobie podświetlane podwozie + podświetlane nogi na niebiesko :notworthy::shocked::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Słyszałem Adaś, że niezłą okazję znalazłeś na ebay-u znowu :naughty:

:polew:

Opublikowano

audi po takiej przerubce przypomina to volvo s80 poraszka a to tylko moje zdanie

Opublikowano

audi po takiej przerubce przypomina to volvo s80 poraszka a to tylko moje zdanie

To samo wlasnie chcialem napisac, bo dzis stalo S80 u mnie i przypomnialo mi te A6tki :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.