Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Nowa atrapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :hi: Ja z takim bytaniem.Wie ktos moze gdzie własciciel tego ayta kupił ten zdezak i maske? :wink4:

a4gfm0.jpg

Opublikowano

:doh1: nie wiem ale pewnie na allegro, Ty jednak nie rób tego swojej audiczce i odpuść temat :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale to dosc fajnie i ciekawie wyglada :> :wink4: jakpy jej jeszcze poszezyc nadkola i wystawic alusy :>

Opublikowano

ale to dosc fajnie i ciekawie wyglada :> :wink4: jakpy jej jeszcze poszezyc nadkola i wystawic alusy :>

Prawie jak B7 ale prawie tutaj robi duuuuużą różnice :polew:

Opublikowano
  • Autor

no prawda.ale powiedzcie czy nie wygladała by ciekawiej i orginalniej? :wink4:

Opublikowano

Lepiej kup zderzak z eski to będzie ciekawie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moze i racja.a co bym musiał wymienic w a4 zeby wygladała jak fabryczna s4? :wink4:

Opublikowano

moze i racja.a co bym musiał wymienic w a4 zeby wygladała jak fabryczna s4? :wink4:

Zderzaki przód

Grill

Listwy boczne

Nakładki na progi

Opublikowano

"Sabo, Ludwiku... nie idzcie tą drogą"....

Opublikowano

Ochyda ... :sick3:

Opublikowano

jest moc, jeszcze diody i "nełony" i będzie komplet :D

Opublikowano

Ochyda ... :sick3:

+1

Opublikowano

Widziałem to "cudo' na alledrogo.W skład kompletu wchodził zderzak i nakładka na maskę ,grill trzeba do tego we własnym zakresie kupić.

Opublikowano
  • Autor

to co zrobic zeby zeby nie zrobic wiochy a zeby ładnie i ogrinalnie wygladała.cos wiecej niz s line?

Opublikowano

chłopaki ci zaraz powiedzą jak nie zrobić wiochy :naughty:

Opublikowano

to co zrobic zeby zeby nie zrobic wiochy a zeby ładnie i ogrinalnie wygladała.cos wiecej niz s line?

przejrzyj dział z Galerią B5 i sam wyciagnij wnioski co trzeba zrobić. A jesli chcesz jakis spektakularnych modów, to bardziej Calibra sie do nich nadaje :decayed:

Opublikowano

to co zrobic zeby zeby nie zrobic wiochy a zeby ładnie i ogrinalnie wygladała.cos wiecej niz s line?

przejrzyj dział z Galerią B5 i sam wyciagnij wnioski co trzeba zrobić. A jesli chcesz jakis spektakularnych modów, to bardziej Calibra sie do nich nadaje :decayed:

chciałem to napisać :decayed:

W galerii B5 masz wystarczająco duzo pomysłów na nie robienie wiochy, ale jeśłi to ci nie przypadnie to kupuj tone laminatu, ledy w kratki, chrom na każdą krawędź w samochodzie, chromowane 16ki i ogarnij sobie bana na forum :decayed:

Opublikowano

to co zrobic zeby zeby nie zrobic wiochy a zeby ładnie i ogrinalnie wygladała.cos wiecej niz s line?

kolega raggaman napisał Ci co zrobić ale wybór należy do ciebie :good:
Opublikowano

moze i racja.a co bym musiał wymienic w a4 zeby wygladała jak fabryczna s4? :wink4:

Zderzaki przód

Grill

Listwy boczne

Nakładki na progi

Dodatkowo zderzak tył i felgi, tłumik z końcówkami od eSy :kox:
Opublikowano
  • Autor

a czy model felg AVUS II wychodził w rozmiarze 16''?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.