Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moja a4 ;)


Haimon

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że a4 posiadam od maja, a na forum zaglądam od kwietnia, jakoś się zeszło zanim zebrałem się żeby ją wam przedstawić :)

Poszukiwania zaczynałem od 1.8T+Q ale jak coś było ok mechanicznie to wyposażenie do ... jak wyposażenie fajne to z motorownią do bani :disgust: i tak zrezygnowany poszukiwaniami w któryś ranek widzę na alle polifta 2001 ajm ośka :sick3: po rozmowie z właścicielem i krótkim rozmyślaniu czy dam rade wytrzymać z dieslem :> wyjazd na wariata i po kilkunastu godzinach stała u mnie ;) Generalnie jestem po 20tys km i z dieslem da się żyć :decayed:

Na razie robiłem tylko rzeczy eksploatacyjne, rozrząd filtry oleje i trochę detailingu trzy stopnie menzerny + BH + Dodo Juice :)

Póki co seria pod machą i na zewnątrz (miejmy nadzieję że nie na długo :>)

Co do planów trochę ich jest z części się rozmyśliłem jeszcze przed realizacją :decayed: na pewno będę chciał zrobić dwie rzeczy:

Trochę ożywić mułka w planach turbo AWX+chip ale pewnie pierwszy będzie sam chip;)

Zmienić fele, myślałem o 18 jednak ze względu na to że jest to mocno daily car a dziki wschód nie rozpieszcza drogami;) zostaje chyba na 17

Tak więc nie wypisuję tu wszystkiego co mi chodzi po głowie, ale jak coś zmodzę na pewno nie omieszkam się pochwalić :tongue4:

Z wyposażenie 1BE bose i zmieniarka czarny sufit i znaczki s-line na drzwiach :decayed::polew: sam nie wiem co to za wyposażenie sport-line, pro-line?

Koniec gadania, fotosy:

7b2ff2626331b864.jpg

fee79a3c95bf8083.jpg

7567eab3597f.jpghttp:

36f854d063521eb6med.jpg 375bc4cee01d87edmed.jpg

03cae5f320147b54med.jpg c8b8597686effde7med.jpg

9e84e52700708254med.jpg 907d88a063db8447med.jpg

99ac3bf9b3b048b4med.jpg 416ec0f353b1bc9cmed.jpg

7fe869c52df599f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko.za***iście podobają mi się zegary.

zegh.jpg

Właśnie mi na początku nie do końca podchodziła ta biała tarcza i chciałem je zastąpić zwykłymi ale po jakimś czasie się opatrzyłem i w sumie podobna się :) na pewno wyleci środkowa ramka z fisa i będą szerokie ramki od dido, tylko muszę się zebrać do wygrzebania zegarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :good:

Łuków niedaleko, wpadnij kiedyś do nas na spot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie, pamiętam że w tamtym roku bylo kilka aut na LLU (co prawda nie a4 ale byli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, dawajcie znać kiedy :> tylko muszę ogarnąć wcześniej rozbujaną dupe :disgust: bo strach po śniegu jeździć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna. Ciemny kolor i brak chromów to jest to :good: Takie felgi chodzą mi po głowie. Nawet całkiem ładnie komponują się z 1BE, które do mnie wpada na wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde ladny egzemplarz :wink4: Twoje fotki mnie przekonaly i jutro maluje ramke grilla na czorny mat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 1BE i 17-stki komponuje się całkiem fajnie, sam mam 1BE i zastanawiałem się czy na 17-stkach nie będzie koza ale u Ciebie super to wygląda :good: szczególnie, że masz ładne koło :kox:

Ogólnie ładne zdjęcia dodałeś i fura się super na nich prezentuje :kox:

Ps. Mam prośbę mógłbyś wstawić zdjęcie centralnie z boku na równej powierzchni? Chce zobaczyć jak to może wyglądać u mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dokładnie takiego zdjęcia,

tutaj jest równo ale w trawie więc nie widać naprawdę wysokości

94457cf6.jpg

a tutaj jest pochyło:

7e435712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za nisko na 1be? Chyba ze wozisz trupa w bagazniku i cos ciezkiego pod maska :wink4: Nie wiem jak kolegom, ale mnie te fotki nie hujala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać zdjęć :disgust:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:08_________________________________________________

Nie za nisko na 1be? Chyba ze wozisz trupa w bagazniku i cos ciezkiego pod maska :wink4: Nie wiem jak kolegom, ale mnie te fotki nie hujala

Też mnie to zastanawia :mysli: tył nisko siedzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz robił program to wrzuc najpierw AWX a potem zrób program :wink4:

fajny avancik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w avancie zazwyczaj jeździ powietrze ;) na wlepie jest 1BE i tak miałem na początku chyba że poprzednik coś modził...

Nadal nie widać fot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać :chytry:

A sprężyny masz jakiego koloru? Może poprzedni właściciel obniżył zawiechę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny są czarne, 1BE rozpoznaje się jakoś po kropkach, tak?

W sumie jest dość nisko wcześniej miałem vectre B na -30 i mogłem normalnie wjeżdżać do garażu a tym już nie, haczę o wypustkę do ryglowania drzwi.

W sumie a4 ma niżej wypuszczone uchwyty pod lewarek i te dwie wypustki aluminiowe.

Napiszcie jak rozpoznać sprężyne 1BE bo będę grzebał przy tyle to od razu obadam :)

Foty poprawione powinno być widać :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...