Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak znaleźć filtr przeciwpyłkowy ?


emilmuha

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego u mnie ten filtr pyłkowy znajduje się pod osłoną przedniej szyby z prawej strony auta, podnosisz maskę wykręcasz bodajże 2 takie plastikowe wkręty podnosisz ta plastikową osłone pod szybą i już ukazuje ci sie filtr. ps jeśli masz klime a przypuszczalnie masz wymieniaj filtr przy okresowym serwisie klimy co roku spokojnie to wystarcza :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedzieć czy jest jakas osłona na filtr kabinowy (pylkowy) czy jedynie osłona ktora rozciąga sie na calej szerokości szyby zakrywająca jednocześnie akumulator Pytanie to zadaję dlatego że zalalo mi podlogę od pasażera i chce sie upewnić czy przypadkiem na serwisie zapomnieli zalożyć pokrywy Proszę o szyką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedzieć czy jest jakas osłona na filtr kabinowy (pylkowy) czy jedynie osłona ktora rozciąga sie na calej szerokości szyby zakrywająca jednocześnie akumulator Pytanie to zadaję dlatego że zalalo mi podlogę od pasażera i chce sie upewnić czy przypadkiem na serwisie zapomnieli zalożyć pokrywy Proszę o szyką pomoc

jest ten plastik oslaniajacy filtr przeciwpylkowy wraz z listwa do podszybia, zadnej wiecej pokrywy nie ma do filtra, sprawdz czy ta listwa dobrze przylega do szyby czy nigdzie nie odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...